دوشنبه نرخ رسمی کلیه محصولات لبنی اعلام می‌شود

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده‌های لبنی ایران اعلام کرد: روز دوشنبه هفته جاری نرخ رسمی کلیه محصولات لبنی اعلام خواهد شد.

رضا باکری  درباره اعلام قیمت نهایی محصولات لبنی توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اظهارداشت: سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان روز دوشنبه سوم مهرماه سال جاری نرخ کلیه محصولات لبنی را بر پایه نرخ تعیین شده شیرخام اعلام خواهد کرد.
وی درخصوص تازه ترین نرخ شیرخام نیز گفت: قیمت هرکیلوگرم شیرخام با داشتن بار میکروبی یک میلیون و چربی ۳٫۲ درصد درحدود ۷۷۰ تومان و قیمت هرکیلوگرم شیرخام با داشتن بارمیکروبی یکصد هزارو چربی ۳٫۲ درصد در حدود ۹۰۰ تومان تعیین شده است که با احتساب کرایه حمل ۳۰ تومانی این محصول از درب دامداری تا درب کارخانه قیمت هرکیلوگرم شیرخام با داشتن بار میکروبی یک میلیون و چربی ۳٫۲ درصد درحدود ۸۰۰ تومان و قیمت هرکیلوگرم شیرخام با داشتن بار میکروبی یکصد هزارو چربی ۳٫۲ درصد درحدود ۹۳۰ تومان محاسبه می شود.
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده‌های لبنی ایران همچنین در رابطه با اجرای تفاهم نامه این انجمن با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای عرضه محصولات لبنی با قیمت مصوب بیان داشت: با اعلام نرخ رسمی کلیه محصولات لبنی اعم از محصولات لبنی کم چرب و پرچرب، توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تفاهم نامه مذکور عملا از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.
به گزارش مهر، براساس تفاهم نامه انجمن صنایع فرآورده های لبنی با وزارت صنعت، معدن و تجارت، قرار بود از هفدهم تیرماه سال جاری شیر۹۰۰ گرمی نایلونی با ۱٫۵ درصد چربی با قیمت ۹۰۰ تومان، ماست ۹۰۰ گرمی با داشتن ۱٫۵ درصد چربی با قیمت ۱۳۰۰ تومان و پنیر یو.اف ۴۰۰ گرمی نیز با قیمت ۲۴۰۰ تومان و محصولات پرچرب لبنی نیز براساس سیستم عرضه و تقاضا در بازار عرضه شود.


پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد آنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *