دولت منتخب باید حماسه پرشور و مشارکت ملی را ارج نهد

۲۸خردادماه،

مسئول بسیج دانشگاه تهران گفت: خلق حماسه‌ سیاسی و باور مردم به اثر‌گذاری رای‌شان در انتخابات، سرمایه تازهی برای حل و فصل مشکلات موجود در کشور به وجود آورده است.

“طاها حکیمی” در گفتگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران، دربارهٔ وظیفه دولت‌یازدهم در قبال حماسه تاریخی و پر شکوه مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار داشت: ملت شریف ایران با خلق حماسه سیاسی بار دیگر میثاق  ملت بصیر ایران‌ اسلامی با آرمان‌های امام راحل و مسیر پرافتخار شهیدان و ایثارگران و پیروی همگان از مقام معظم رهبری را به رخ جهانیان کشاند.

وی با بیان اینکه دولت آینده باید حماسه پرشور و مشارکت ملی را ارج نهد، تصریح کرد: خلق حماسه‌ سیاسی و باور مردم به اثر‌گذاری رای‌شان در انتخابات، سرمایه تازهی برای حل و فصل مشکلات موجود در کشور به وجود آورده است.

این فعال دانشجویی در پایان خاطر‌نشان کرد: رئیس‌جمهور منتخب باید راهکار‌های تازهی  را برای ساختن کشور بر پایه عقلانیت، ثبات و بهره‌مندی بااستفاده از تمام نیروهای سیاسی معتدل و جریان‌های مختلف انقلابی را فراهم کند، چرا که امید است دولت تازه در پرتو اعتماد مردم به ویژه نسل جوان و آگاه کشور به دولت یازدهم موانع فراروی توسعه را یکی پس از دیگری از پیش‌رو بردارد.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ