دو امتیاز به پرسپولیس برمی‌گردد

جام جم آنلاین: رییس فدراسیون فوتبال گفت:توصیه ما به کمیته استیناف بود که دو امتیاز کسر شده از پرسپولیس به این تیم بازگردد و کمیته استیناف نیز تا حدودی این توصیه را پذیرفته و قرار شده به زودی رای نهایی را صادر کند.

علی کفاشیان در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با مدعی شدن یکی از خبرنگاران مبنی بر تعلق پول بلوکه شده فدراسیون فوتبال به وی اظهار داشت: چنین چیزی صحت ندارد و من آن را تکذیب می‌کنم.

“در حال حاضر وکیل فدراسیون در حال پیگیری کارها برای بازگرداندن این پول بلوکه شده به فدراسیون فوتبال است.”

وی در پاسخ به این سوال که فدراسیون فوتبال ایران برنامه‌ای برای انجام بازی تیم ملی با تیم‌های صاحب‌نام و مطرح ندارد؟ اظهار کرد: ما در حال حاضر با تیم‌های مختلفی در حال مذاکره و رایزنی هستیم چنانکه هم‌اکنون ۲۰ تا ۲۵ تیم مورد نظر ما هستند که در رده جهانی یا از ما بالاترند یا هم‌سطح ما هستند.

وی اضافه کرد: نوع دیدارهای تدارکاتی ما با تیم‌های مختلف بسته به بازی‌های رسمی آینده تیم ملی است تا تیم‌هایی را برای دیدارهای تدارکاتی خودمان در روزهای فیفا دی انتخاب کنیم که بازی‌شان به حریف آینده تیم ملی نزدیک باشد.

علی کفاشیان همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا رای نهایی کمیته استیناف در رابطه با دو امتیاز کسر شده از تیم فوتبال پرسپولیس به تعویق افتاد؟ گفت: ما به کمیته استیناف تنها توصیه می‌کنیم و آن‌ها در رای مستقل هستند.

” ولی این توصیه ما به کمیته استیناف بود که دو امتیاز کسر شده از پرسپولیس به این تیم بازگردد و کمیته استیناف نیز تا حدودی این توصیه را پذیرفته و قرار شده به زودی رای نهایی را صادر کند. “

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه در رابطه با وضعیت مسئولان کمیته‌های فدراسیون نیز گفت: ما در حال شناسایی نفرات مورد نظر برای سپردن مسئولیت کمیته‌ها به آن‌ها هستیم و پس از مشخص شدن آن‌ها، این نفرات را به هیات رییسه فدراسیون معرفی خواهیم کرد تا درخصوص آن‌ها تصمیم‌گیری شود. به زودی نیز حکم تعدادی از آن‌ها صادر خواهد شد.

وی در رابطه با حضور نداشتن تیمی از استان آذربایجان غربی در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و فوتسال افزود: با امکانات و توانایی‌هایی که در ارومیه دیدم مطمئنم این استان می‌تواند هم در فوتبال و هم فوتسال در سطوح اول فوتبال کشور تیم‌داری کند. الان همه چیز در این استان مهیاست و تنها نیاز به حمایت مسئولان استانی است.

کفاشیان تصریح کرد: در صورتی که آذربایجان غربی بخواهد تیمی را به این استان منتقل کند، ما به آن‌ها کمک خواهیم کرد.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ