دو انتصاب تازه در قوه قضاییه

جام جم آنلاین: آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه با صدور احکامی محمدباقر ذوالقدر را به عنوان معاون راهبردی و حجت الاسلام و المسلمین سیداسماعیل خطیب را به عنوان رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه منصوب کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی قوه قضاییه در حکم آیت الله آملی لاریجانی به محمدباقر ذوالقدر آمده است؛نظر به سوابق و تجربیات ارزنده، بدینوسیله جنابعالی را بعنوان معاون راهبردی قوه قضاییه منصوب می‌نمایم.نظر به اهمیت برخورداری از برنامه و داشتن هدف روشن و راهبردهای دقیق در پیشبرد امور و پیگیری آنها، امید است با لحاظ سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران، سیاست‌های کلی نظام و تکالیف قوه قضاییه در برنامه پنجساله پنجم توسعه نسبت به پیگیری روند تشکیل این معاونت و فعال‌سازی آن اقدام نمایید.توفیقات روزافزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسألت دارم. ضمناً با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم انجام وظیفه نمایید.

همچنین در حکم انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب به عنوان رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه نیز آمده است:نظر به سوابق و تجربیات ارزنده ، جنابعالی را به عنوان رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه منصوب می‌نمایم. امید است با تلاش و جدیت و استفاده از ظرفیت و همکاری کارکنان خدوم مرکز نسبت به ارتقاء کیفی این مجموعه خصوصاً در جهت پیشگیری از آسیب‌ها در بخش‌های مختلف قوه قضاییه همت گمارید.توفیقات روزافزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسألت دارم. ضمناً از خدمات و تلاش‌های جناب آقای جهانگیر در دوره مسئولیت در حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه تقدیر و تشکر می‌نمایم.

آیت الله آملی لاریجانی همچنین اصغر جهانگیر رئیس سابق مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه را به عنوان مشاور رئیس قوه قضاییه و بازرس ویژه منصوب کرد.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *