دیدار احمدی نژاد با مردم

جام جم آنلاین: رییس جمهور در فضایی صمیمی و به صورت چهره به چهره با شماری از مردم دیدار و پس از آگاهی از مسائل و مشکلات آنان، دستورات لازم را جهت رسیدگی و رفع آنها صادر کرد.

به گزارش روز پنجشنبه جام جم آنلاین از ریاست جمهوری، دکتر محمود احمدی نژاد صبح امروز (پنجشنبه) در این دیدار صمیمی و رو در رو با مردم که در نهاد ریاست جمهوری برگزار و بیش از پنج ساعت به طول انجامید از ملاقات‌شوندگان با روی گشاده استقبال کرد و با حوصله به بررسی مسایل، مشکلات، درخواست ها و پیشنهادات آنان پرداخت.

ملاقات کنندگان که از قشرها و طبقات گوناگون مردم بودند نیز در فضایی صمیمی، مشکلات و طرح‌های خود را در زمینه‌های مختلف با رییس جمهور در میان گذاشتند و دکتر احمدی‌نژاد نیز پس از شنیدن درد دل‌ها و سخنان مردم و اطلاع از مسایل مطرح شده، دستورات و رهنمودهای لازم را برای پیگیری، رفع مشکلات و اجرایی شدن طرح‌ها و پیشنهادات ارائه کرد.

تقاضا برای حمایت از ابتکارات در جهت رساندن به تولید انبوه، حمایت از طرح‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی و ایجاد زمینه های اشتغالزایی، رفع مشکل مسکن، حمایت و پشتیبانی برای تولید آثار فرهنگی از جمله انتشار کتاب و در خواست کمک برای برطرف شدن مشکلات و مسائل تحصیلی و اقتصادی از جمله مواردی بود که برخی از افرادی که با رییس جمهور دیدار کردند به آنها اشاره داشتند.

همزمان با دکتر احمدی نژاد، مهندس ثمره هاشمی دستیار و مشاور ارشد رییس جمهور و محمد هاشم غرقی رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری نیز با جمع دیگری از مردم ملاقات کرده و مسائل آنان را در حوزه مدیریتی خود بررسی و دستور رسیدگی صادر کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ