دژاگه: وقتی در ترکیب نبودم، سرم را پایین انداختم و بیشتر تلاش کردم

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > فوتبال ملی – ایسنا نوشت:

 اشکان دژاگه می‌گوید وقتی دید شرایطش در فولام خوب نیست و از او استفاده نمی‌شود سرش را پایین انداخت تا بیشتر تمرین کند.فولام امروز (شنبه) در هفته هفدهم لیگ برتر در خانه از تیم مدعی منچستر‌سیتی پذیرایی خواهد کرد.سایت باشگاه فولام در آستانه این بازی حساس گفت‌وگویی کوتاه با اشکان دژاگه داشت. دژاگه که این فصل را خوب آغاز نکرد و در تیم مارتین یول اغلب یک بازیکن نیمکت‌نشین بود، از زمانی که رنه مئولستین هدایت فولام را بر عهده گرفت، به ترکیب اصلی فولام برگشت و عملکرد خوبی را نیز از خود نشان داده است.

دژاگه دربارهٔ آغاز نه چندان خوب در فولام گفت: تکذیب نمی‌کنم که دوره نا‌امید کننده‌ای را ابتدای فصل در فولام داشتم. هر بازیکنی دوست دارد تا جایی که ممکن است برای تیمش بازی کند. در ابتدای فصل می‌خواستم در ترکیب فولام باشم و بتوانم اوضاع تیم را تغییر دهم. وقتی در ترکیب تیم قرار نمی‌گیری، حسی به شما دست می‌دهد که انگار کاری از دست‌تان بر‌نمی‌آید اما در نهایت فرصتی را که دنبال آن بودم، به دست آوردم. وقتی شما در تیم‌تان بازی نمی‌کنید ممکن است از آمادگی دور شوید اما تلاش بسیاری کردم تا بتوانم آمادگی خود را حفظ کنم. وقتی این شرایط را دیدم، سرم را در تمرین‌ تیم پایین انداختم و تلاش بسیاری از خود نشان دادم.

دژاگه در ادامه گفت: فوتبال ورزش غیر قابل پیش‌بینی است که پستی بلندی‌های بسیاری دارد. امسال فصل بسیار بدی را هم پشت سر گذاشتم و هم باشگاه اما خوشبختانه آن دوره بسیار سخت را پشت سر گذاشتیم. بسیار خوشحالم که توانسته‌ام خودم را در ترکیب تیم جا بیندازم و دوباره جایگاهم را در این تیم به دست آورم. بسیار مصمم هستم که بتوانم توانایی خودم را نشان دهم.

فولام امروز در لیگ برتر برابر منچستر‌سیتی به میدان می‌رود و روزنامه میرر از تقابل اشکان دژآگه و خسوس ناواس در این دیدار خبر داد.

۲۵۱ ۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ