رابرت دنیرو و سیلوستر استالونه به رینگ بازمی‌گردند

به گزارش خبرآنلاین، رابرت دنیرو که برای بازی در نقش جک لاموتا مشت‌زن در فیلم «گاو خشمگین» برنده اسکار شد، در «مسابقه دشمنی» نقش یک مشت‌زن بازنشسته را ایفاء می‌کند که می‌پذیرد برای آخرین بار در یک مسابقه حاضر شود.
 

نقش رقیب او در این فیلم کمدی را سیلوستر استالونه بازی می‌کند که بیش از همه برای سری فیلم‌های «راکی» شهرت دارد.
 

«مسابقه دشمنی» را کوین سیگال کارگردان فیلم «اسمارت را بگیرید» کارگردانی می‌کند.
 

کوین هارت کمدینی که اخیرا در فیلم «مثل یک مرد فکر کن» بازی کرد، در «مسابقه دشمنی» نقش یک برگزارکننده مسابقه را به عهده دارد که دو مشت‌زن کهنه‌کار را به بازگشت به رینگ تشویق می‌کند. فیلمنامه را داگ ایلین نوشته است.
 

تاریخ شروع فیلمبرداری «مسابقه دشمنی» هنوز اعلام نشده است.
 

دنیرو این روزها در فیلم «malavita» به کارگردانی لوک بسون بازی می‌کند. او در این فیلم نقش یگ گانگستر بازنشسته را دارد که در فرانسه تحت برنامه محافظت از شاهد است. دنیرو برای «پدرخوانده قسمت ۲» هم اسکار گرفته است.
 

استالونه اخیرا فیلم اکشن «گوشت‌های دم توپ ۲» به کارگردانی سایمن وست را روی پرده سینماها داشت. او این روزها در تریلر اکشن «مقبره» به کارگردانی میکائل هافستروم در کنار آرنولد شوارتزنگر نقش‌آفرینی می‌کند و تریلر اکشن «گلوله به سر» به کارگردانی والتر هیل را هم آماده نمایش دارد.
 

استالونه برای «راکی» (۱۹۷۶) که فیلمی درباره راکی بالبوا یک مشت‌زن فیلادلفیایی است، نامزد اسکار بهترین فیلمنامه شد.
 

«راکی» برنده سه جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و کارگردان شد و در آن دوره جوایز آکادمی فیلم «راننده تاکسی» با بازی دنیرو را شکست داد. استالونه آخرین بار سال ۲۰۰۶ نقش راکی را بازی کرد.
 

بی‌بی‌سی / ۱۲ اکتبر / ترجمه: علی افتخاری

۵۸۵۸

 

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
بازنشر:ممتازنیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *