رابین ویلیامز بازیگر نقش رئیس جمهور آمریکا شد + عکس

«رابین ویلیامز» کمدین مطرح دهه هشتاد میلادی سینما به جمع بازیگران فیلم درام «پیش‌خدمت» پیوست. او در این فیلم در نقش رییس جمهور آمریکا بازی می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس، «پیش‌خدمت» براساس یک ماجرای واقعی ساخته می‌شود و ویلیامز هم به همین ترتیب، ایفای نقش یک کاراکتر واقعی را به عهده دارد.

این بازیگر کمدی در این فیلم، در نقش دوایت دی آیزنهاور سی و چهارمین رییس جمهور آمریکا ظاهر خواهد شد که توانست راهی کاخ سفید شود.
اما ویلیامز تنها بازیگری نیست که در این درام شرح حال‌گونه اجتماعی در نقش یکی از روسای جمهور آمریکا بازی می‌کند که در کاخ سفید مستقر شد.

قصه «پیش‌خدمت» درباره یوگن آلن پیشخدمت سیاه‌پوست آمریکایی است که تمام عمر خود را در کاخ سفید کار کرد و در آنجا بازنشسته شد.
این پیش‌خدمت سیاه‌‌پوست در دوران خدمت خود، ورود و خروج هشت رئیس جمهور متفاوت را در کاخ سفید تجربه کرد.

به این ترتیب، رابین ویلیامز نقش یکی از این هشت رئیس جمهور وقت آمریکا را بازی می‌کند که طی سه دهه حضور آلن در کاخ سفید، زمام امور کشور را به دست گرفتند.
جف دانیلز کارگردان «پیش‌خدمت» است که آن را براساس فیلم‌نامه‌‌ای از دنی استرانگ (که از دنیای بازیگری دارد حرفه فیلم‌نامه‌نویسی شده) می‌سازد.

فورست ویتاکر که قبل از این برای ایفای نقش ایدی امین دیکتاتور آفریقایی در فیلم «آخرین پادشاه اسکاتلندی» اسکار بهترین بازیگر مرد را گرفته، در «پیش‌خدمت» در نقش یوگن آلن بازی می‌کند.
کلید فیلم‌برداری فیلم اواخر ماه جاری در نیواورلئان زده می‌شود و ویلیامز پس از پایان کار فیلم‌برداری آن جلوی دوربین فیلم «خشمگین‌ترین مرد بروکلین» ظاهر می‌شود.
این درام اجتماعی پرتنش را فیل آلدن رابینسن کارگردانی خواهد کرد.

رابین ویلیامز هم اکنون کمدی خانوادگی «عروس بزرگ» را آماده نمایش دارد که در آن در نقش یک کشیش بازی کرده است.
رابرت دنیرو، ردیان کیتن و سوزان ساراندون هم در این فیلم کمدی پر هنرپیشه حضور دارند.


سیمرغ | تازه های فرهنگ و هنر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ