رادان: دلالان ارز شناسایی شدند

سردار احمدرضا رادان ظهر سه شنبه در حاشیه دومین نشست تخصصی مددکاران و مشاوران نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران در خصوص فعالیت مامورنماها در لباس پلیس اظهار داشت: ماموران نیروی انتظامی همیشه دارای لباس فرم و کارت شناسایی مشخصی هستند و بر اساس نوع ماموریتها اقدام به فعالیت می کنند. برخی از جرایم مشهود است که پلیس با آنها برخورد می کند اما در جرایم غیر مشهود ماموران حتما دارای حکم ورود به منزل هستند که آن نیز دارای انواع مختلفی است. به عنوان حقوق شهروندی افراد دارای حقوقی هستند که باید حکم را از مامور

به گزارش قدس انلاین به نقل از مهر، وی ادامه داد: ماموران در زمان گشت آشکار نیز باید حتما حکم داشته باشند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در خصوص جعل احکام ماموریتهای پلیس افزود: ممکن است افراد بتوانند احکام را جعل کنند اما در برابر خیل عظیم ماموران پلیس که اقدام به انجام ماموریت می کنند تعداد مجرمانی که احکام را جعل می کنند اندک است این در حالی است که هوشیاری مردم ، کشف به موقع پلیس و برخورد قاطع قضایی باعث شده وقوع این گونه جرایم کاهش یابد.

به گفته رادان، امکان جعل در پلاک خودروی نیروی انتظامی بسیار کم است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در خصوص برخورد با دلالان بازار ارز گفت: شناسایی های لازم انجام شده است و برخورد در یک کارگروه ویژه انجام می شود. به موقع و در زمان مناسب در این خصوص اطلاع رسانی می کنیم.


ممتازنیوز/momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *