راهکاری برای نابود کردن لکه‌های شیشه

۲۰خردادماه،

از شستن پنجره ها در هنگام ظهر و زمانی که خورشید در بالاترین وضعیت خود قرار دارد اجتناب کنید تا نتیجه بهتری از زحماتتان بگیرید.

به گزارش گروه خواندنی های مشرق، شیشه های خانه همیشه در معرض باران، برف و باد می باشند از این رو بسیار زود کثیف می شوند و تمیز کردن آن ها نیز بسیار سخت است. استفاده از شوینده های مختلف برای تمیز کردن شیشه یکی از راهکارهای  خوب در این کار است اما اگر قصد دارید شیشه های خانه را به بهترین نحوه تمیز کنید در ادامه همراه ما باشید:

** همیشه وسیله های مورد نیاز را در اختیار داشته باشید که برای پاک کردن شیشه ممکن است نیاز شوند. این وسیله های می توانند یک ابرتمیز، دستمال های تمیز، مواد شوینده و یک سطح آب گرم است.

** از شستن پنجره ها در هنگام ظهر و زمانی که خورشید در بالاترین وضعیت خود قرار دارد اجتناب کنید. در این حالت هر چه شما پنجره را بشویید سریع خشک شده و احتمال کثیف ماندن آن باقی است.

** برای تمیز کردن شیشه می توانید از سرکه سفید استفاده کنید. محلول سرکه و آب میتواند در شفافیت و براقی شیشه های شما معجزه آفرین باشد. البته در ذهن داشته باشید که نیاز نیست از میزان بسیاری سرکه استفاده کنید. جل کردن دو یا سه قاشق در یک سطل آب کافی است.

** استفاده از دستمال های میکروفایبر و نرم برای تمیز کردن شیشه ها بسیار مناسب است اما عده از کارشناسان بر این اعتقاد می باشند که هیچ چیز نمی تواند مانند روزنامه به داد شیشه ها رسیده  آن ها را تمیز کند.

** برای تمیز کردن شیشه ها قسمت های داخلی را به صورت افقی کشیده و قسمت های خارجی را عمودی تمیز کنید. این کار لکه های مختلف را در اطراف شیشه از بین خواهد برد و متوجه می شوید هر لکه مربوط به کدام قسمت است.


مشرق
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ