راه‌اندازی سامانه ثبت اطلاعات تولیدکنندگان تجهیزات فناوری اطلاعات

۱۳م دیماه ،

به گزارش خبرنگار مهر، در راستای نامگذاری سال جاری با عنوان “حمایت از کار و سرمایه ایرانی” از سوی مقام معظم رهبری، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برائ حمایت از تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی و ارتباطی، نرم‌افزار جامع ثبت اطلاعات شرکتهای تولیدکننده در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را بر روی پایگاه اینترنتی خود راه‌اندازی کرد.

براین اساس تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی و ارتباطی می‌توانند با مراجعه به پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به نشانی www.cra.ir اطلاعات مربوط به تولیدات خود را ثبت کنند. این اطلاعات، پس از ثبت، دسته‌بندی و تجزیه و تحلیل شده و در قالب برنامه‌های حمایتی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قرار می‌گیرند.

ایجاد پایگاه جامع اطلاعات از تولیدات حوزه ICT در سطح کشور، ترغیب اپراتورهای کوچک و بزرگ ارتباطی به استفاده از تولیدات ملی براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، ایجاد بستر مناسب برای دسترسی مصرف‌کنندگان حوزه ICT در جهت شناسایی لیست تولیدکنندگان و تولیدات آنها در سطح کشور و برنامه‌ریزی و مدیریت استفاده از منابع داخلی در راستای رشد و تقویت صنعت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله برنامه‌های حمایتی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از فعالان صنعت ICT است.


MehrNews Rss Feed
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ