راه‌اندازی واگن حمل خودرو در مسیر اراک – مشهد

۵ م دیماه ،

راه‌اندازی واگن حمل خودرو در مسیر اراک – مشهد

مدیر بازرگانی و برنامه‌ریزی قطارهای شرکت رجاء گفت: در راستای ایجاد تسهیلات بیشتر برائ متقاضیان سفر با قطار، این شرکت اقدام به راه اندازی واگن حمل خودرو در مسیر اراک – مشهد و بالعکس کرده است.

به نقل از ایرنا، ˈمرتضی جعفریˈ با اعلام ظرفیت جابه‌جایی ۵ خودرو برائ هر واگن حمل خودرو مسیر اراک – مشهد و بالعکس در هر سیر به صورت یک روز درمیان افزود: قیمت بلیت یک طرفه این واگن‌ها برائ هر خودرو ۶۵۰ هزار ریال و خرید دوطرفه بلیت آن یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال است.

وی ادامه داد: خدمت تازه برائ استفاده متقاضیان سفر با قطار از خودروی شخصی در مسیر مقصد بوده کە به لحاظ اقتصادی نیز استفاده از واگن‌های حمل خودرو به صرفه‌تر و مهمتر از آن ایمن‌تر است.

جعفری خاطر نشان کرد: با اضافه شدن واگن حمل خودرو در مسیر اراک – مشهد، در حال حاضر این تسهیلات برائ مسافران در ۱۶مسیر ریلی کشور ارائه می‌شود.

مدیر بازرگانی و برنامه‌ریزی شرکت رجاء اظهار داشت: خدمات حمل خودروی شخصی به همراه قطارهای مسافری در محورهای تهران – مشهد، تهران – اندیمشک، تهران – شیراز، شیراز – مشهد، تهران – اهواز، تهران – تبریز، تهران – یزد، تهران – کرمان، اصفهان – بندرعباس، تهران – بندرعباس، یزد – مشهد، یزد – بندرعباس، بندرعباس – مشهد، تهران – زاهدان، کرمان – مشهد و اراک – مشهد برقرار است.

وی با بیان اینکه برائ خرید همزمان دوطرفه بلیت واگن‌های حمل خودرو در مسیرهای مختلف تخفیفاتی نیز در نظر گرفته شده است، تأکید کرد: با استقبال هموطنان از این خدمات، سرویس‌ها در مسیرهای پرتقاضا اضافه شده و در صورت عدم استقبال باتوجه به هزینه‌های وارده مجبور به حذف واگن‌های حمل خودرو در مسیرهای کم‌تقاضا خواهیم بود.

جعفری گفت: هموطنان برائ کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید بلیت واگن‌های حمل خودرو در مسیرهای مختلف همچنین بهای بلیت این نوع واگن‌ها می‌توانند علاوه بر مراجعه به پایگاه اینترنتی رجاء به نشانی www.raja.ir ، با سامانه اطلاع‌رسانی و ارتباط با مشتری این شرکت از طریق تلفن ۱۵۳۹ تماس بگیرند.
 

سه شنبه ۵ دى   ۱۳:۵۴

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ