راه‌اندازی پایگاه اینترنتی بلیت فروشی آنلاین توسط فدراسیون فوتبال

۲۰خردادماه،آی تی ایران – فدراسیون فوتبال با صدور اطلاعیه‌ای از راه‌اندازی پایگاه اینترنتی بلیت فروشی آنلاین خبر داد. در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع کلیه علاقه‌مندان به تماشای حضور مسابقات فوتبال می‌رساند در راستای تکریم تماشاچیان جهت ورود به ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال و سهولت ورود و خروج آن‌ها و همچنین تحقق اهداف فرهنگی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر، پروژه بلیت الکترونیکی مسابقات فوتبال از مورخ ۲۱/۰۳/ مقارن با برگزاری مسابقه تیم‌های ملی ایران – لبنان در ورزشگاه آزادی راه‌اندازی خواهد شد.
پروژه مذکور به صورت آزمایشی در مسابقه فوق‌الذکر برای جایگاه شش هزار نفری ورزشگاه آزادی به بهره‌برداری می‌رسد و به تدریج در فازهای بعدی شامل کل استادیوم یک‌صدهزارنفری، کل استادیوم‌ها و محل‌های مورد نظر ورزشگاه آزادی و نهایتا کلیه ورزشگاه‌های منتخب سطح کشور، راه‌اندازی خواهد شد.

یکی از بزرگترین فواید اجرای بلیت فروشی الکترونیکی مسابقات فوتبال، ایجاد آرامش خاطر برای علاقه‌مندان به تماشای مسابقه فوتبال جهت خرید بلیت مسابقه است؛ بدین نحو که با یکبار خرید کارت الکترونیکی مسابقات فوتبال، همواره دارنده کارت می‌تواند بلیت مسابقات را از طریق پورتال ww.footballeticket.ir در هر نقطه از کشور، خریداری نماید و با زمانبندی مناسب برای حضور در ورزشگاه بتواند با آرامش کامل و اطمینان از وجود بلیت به صورت بهینه از وقت خود استفاده نماید.

یکی دیگر از مزایای مراجعه به پورتال فوق، اطلاع از تعداد ظرفیت‌های خالی صندلی حاضر در ورزشگاه است. ضمن آن که در زمان درخواست خرید بلیت، موقعیت تماشای مسابقه نیز به متقاضی نشان داده خواهد شد.

استفاده از کارت‌های هوشمند در این نحوه بلیت فروشی الکترونیکی سبب شده است دارندگان کارت حتی در صورت مفقود شدن کارت خود بلیت های خریداری شده را به راحتی به کارت المثنی تازه خود منتقل نمایند. ضمن آن که بواسطه استفاده از کارت‌های هوشمند افزایش امنیت در خرید بلیت و جلوگیری از بازار سیاه فروش بلیت را همراه خواهد داشت.

شایان ذکر است فرایند ورود به ورزشگاه و تهیه بلیت تا ابتدای فصل تازه مسابقات لیگ برتر در کلیه بخش‌های ورزشگاه آزادی همانند قبل خواهد بود اما به جهت فرهنگ‌سازی و آموزش تماشاچیان محترم با سامانه تازه بلیت الکترونیکی، ورود تماشاچیان به صورت آزمایشی در بخش جایگاه به صورت تلفیقی از بلیت الکترونیکی و روال قبل انجام خواهد شد.

ضمنا خبرنگاران می‌توانند راس ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۲۱/۳/۹۲ در دفتر مدیر مجموعه ورزشی آزادی حضور یافته و از راه‌اندازی این سیستم و گیت‌های مربوطه گزارش تهیه نمایند.
IT Iran
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *