راه اندازی نسخه پیشرفته سامانه فروش اینترنتی بلیت بازدید از برج میلاد تهران

۱فروردین ۱۳،

 

فرزاد هوشیار مدیر عامل برج میلاد تهران از راه اندازی نسخه پیشرفته سامانه فروش اینترنتی بلیت های بازدید از برج میلاد به مناسبت ایام نوروز و افزایش خدمت رسانی به هموطنان عزیز در این ایام خبر داد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، هوشیار با بیان این مطلب گفت : این سامانه در تاریخ ۲۷ اسفند ماه با حضور مدیران و مسئولین برج میلاد رسما راه اندازی خواهد گردید. وی افزود : این نسخه با اتصال به سامانه پیام کوتاه و ارسال پست الکترونیکی قادر خواهد بود در سریع ترین زمان ممکن و بالاترین ایمنی خدمات پرداخت الکترونیکی، کد رهگیری خرید بازدید کنندگان عزیز را در اختیار آنان قرار دهد.
کد رهگیری خرید به محض پرداخت وجه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی به تلفن همراه کاربران پیامک خواهد شد و علاوه بر آن در صفحه خرید اینترنتی برج میلاد نیز امکان چاپ آن فراهم گردیده است. جهت اطمینان بیشتر از صحت عملیات پرداخت این کد رهگیری به آدرس پست الکترونیکی کاربران نیز ارسال می گردد.
وی در ادامه تصریح کرد : این سامانه مجهز به امکان بازیابی کد رهگیری از طریق ارسال پیامک می باشد بدین گونه که با ارسال عدد ۰ (صفر) به سامانه پیام کوتاه برج میلاد تهران از شماره همراهی که در زمان خرید بلیت در فرم مشخصات فردی وارد نموده، می توانند مجددا کد رهگیری خود را از طریق پیامک در تمامی ساعات شبانه روز دریافت نمایند، علاوه بر این با مراجعه به بخش پیگیری اطلاعات خرید و با وارد نمودن کد رهگیری و کد ملی از لیست بلیت های خریداری شده و مبلغ پرداختی خود مطلع گردند.
هموطنان عزیز با تحویل این کد رهگیری به گیشه فروش بلیت می توانند بلیت های بازدید خود را دریافت نمایند.
وی در این خصوص خاطر نشان کرد : هموطنان عزیز با ارسال عدد ۱ (یک) به سامانه پیام کوتاه می توانند از بسته های بازدید نوروزی و مبلغ بلیت ها اطلاع یابند.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن