رایانه پوشیدنی شاهکار جدید سونی در سال۲۰۲۰ + عکس

در حال حاضر در زمانه‌ای به سر می‌بریم که ارتباط اینترنتی یکی از ضروریات زندگی انسان است و مطمئنا …

ممتازنیوز : در حال حاضر در زمانه‌ای به سر می‌بریم که ارتباط اینترنتی یکی از ضروریات زندگی انسان است و مطمئنا این ضرورت در سال ۲۰۲۰ رنگ جدی به خود خواهد گرفت تا جایی که به دنبال وسیله‌ای متصل به اینترنت خواهیم بود که به مچ دست‌هایمان ببندیم! این اگر نظر شما نیست ایده طراحیست که دستبندی مفهومی و یا بهتر بگوئیم رایانه‌ای پوشیدنی را طراحی کرده که به نظر او با برند سونی در سال ۲۰۲۰ قابلیت عرضه شدن خواهد داشت.

این رایانه پوشیدنی و یا دستبند مفهومی با نام Nextep اثر طراحی به نام Hiromi Kiriki است و از یک صفحه نمایش قابل انعطاف لمسی OLED تشکیل شده که که با استفاده از یک پروژکتور هولوگرافیک چندین صفحه کلید قابل دسترسی دارد و البته قابلیت اتصال به شبکه‌های اجتماعی را نیز دارد.

عکس

این تنها یک طرح مفهومی است و عرضه شدن چنین محصولی کاملا نامعلوم است اما آیا شما ده سال پیش محصولات دیجیتال این روزها در باور شما می‌گنجید؟ یا تصوری که انسان‌ها در سال ۱۹۸۹ از سال ۲۰۰۰ داشتند، اکنون چگونه دیده می‌شود؟ پس با افزایش سرعت پیشرفت فناوری که این روزها شاهد ان هستیم رسیدن به چنین محصولاتی دور از ذهن نیست البته اینکه سونی بخواهد چنین محصولی را عرضه کند دیگر به مدیران این شرکت و سلایق انان مربوط است!

طبقه بندی: اخبار آی تی, اختراعات جدید   |   تعداد بازدید: ۲ نفر   |   تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ شهریور
برچسب: , رایانه, رایانه دستبندی, رایانه پوشیدنی, سونی, شاهکار جدید سونی, شاهکار جدید سونی در سال۲۰۲۰


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ