رسیدگی به تخلفات راننده های اتوبوس از طریق پیامک

۲۱اردیبهشت،

رسیدگی به تخلفات راننده های اتوبوس از طریق پیامک

عصرخودرو:مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از راه اندازی سیستم رسیدگی به تخلفات از طریق پیامک خبر داد و گفت: شهروندان می توانند از طریق پیامک هرگونه تخلف در اتوبوسرانی را اعلام کنند تا در کوتاه ترین زمان موضوع مورد پیگیری قرار گیرد.

به گزارش «عصرخودرو» پیمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار کرد: شهروندان در صورت ملاحظه هرگونه تخلفی می توانند با ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۴۱۶۵ موضوع تخلف را اعلام کنند.

وی ادامه داد: شهروندان حتما باید در پیامک خود نوع تخلف و پلاک اتوبوس را ذکر کنند تا نصبت به تشکیل کمیته انضباطی و بررسی تخلف اقدام شود.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با تاکید براینکه نظارت دقیق بر ناوگان و عملکرد راننده ها وجود دارد اظهار کرد: کلیه مراحل بررسی تخلف و برخورد با آن از طریق پیامک به استحضار شهروندان می رسد و تخلفات در پرونده رانندگان ثبت خواهد شد.

وی با بیان اینکه چنانچه تخلفات راننده ای بیش از حد مجاز باشد از سیستم حذف خواهد شد گفت: البته شهروندان می توانند از طریق این سامانه و پیامک تقدیر و نظرات خود را نیز مطرح کنند همچنین علاوه بر این سامانه پیامکی، سامانه ۱۸۸۸ و ۱۳۷ نیز برای اعلام تخلفات، تقدیر و ارایه پیشنهادات و انتقادات شهروندان نیز فعالیت دارند تا بتوانیم نظارت دقیق تر و بهتری بر عملکرد ناوگان داشته باشیم و رضایت شهروندان را بیش از پیش جلب کنیم.

یکشنبه ۲۲ اردیبهشت   ۲۰:۵۲

منبع: عصر خودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *