رشد ۴۷ درصدی فروش قطعات یدکی در سایپایدک

۱۹م دیماه ،

معاون بازرگانی سایپایدک خبر داد:بازرگانی

رشد ۴۷ درصدی فروش قطعات یدکی در سایپایدک

عصر خودرو – معاون بازرگانی سایپایدک از رشد ۴۷ درصدی فروش قطعات یدکی خبر داد.

به گزارش عصر خودرو ،

علیرضا پورسهراب در گفت‌وگویی اظهار داشت: شرکت سایپا یدک در ۹ ماه سپری شده از سال به منظور تدارک، تامین و توزیع قطعات یدکی در سراسر کشور تلاش گسترده‌ای به عمل آورده است. با توجه به اینکه یکی از اهداف اصلی شرکت سایپایدک ارائه خدمات پس از فروش، با کیفیت، سرعت مطلوب و قیمت منصفانه به خودروهای سواری گروه خودروسازی سایپا و همچنین تأمین قطعات یدکی و افزایش سهم بازار این قطعات می‌باشد، در این راستا معاونت بازرگانی با بهره‌گیری از راهنمایی‌های مدیریت ارشد و استفاده از نیروی انسانی متخصص و مجرب حوزه بازرگانی و با همکاری شرکای تجاری خود یعنی شبکه  فروش و خدمات پس از فروش سراسر کشور و سایر شرکت‌های تولیدی گروه سایپا، تلاش خود را به کار برد تا ارزش افزوده بیشتری را برائ شرکت ایجاد نماید.

وی سپس به ارائه گزارشی از خلاصه عملکرد حوزه بازرگانی شرکت سایپا یدک در ۹ ماه قبل پرداخت و دربارهٔ میزان رشد فروش قطعات یدکی نسبت به سال ۹۰ گفت: در ۹ ماه قبل میزان فروش قطعات یدکی نسبت به مدت مشابه در سال ۹۰ بیش از ۴۷ درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: کل فروش ۹ ماهه اول سال ۹۱ نسبت به  مدت مشابه سال قبل، ۴۷ درصد رشد داشته و فروش بازرگانی (وارانتی) نیز با ۵۳ درصد رشد مواجه بوده است.

معاون بازرگانی سایپایدک در بخش دیگری از این گفت‌وگو به کاهش زمان متوسط انتظار درخواست تا ارسال قطعه به نمایندگی‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: بهبود فرآیندهای نگهداری و ارسال قطعات و قرارداد تازه با پیمانکارهای حمل و نقل سبب کاهش متوسط زمان درخواست قطعه تا رسیدن آن به دست نماینده شده است.

 وی با بیان اینکه در ماههای پایانی سال حجم درخواست‌ها برائ دریافت قطعات یدکی افزایش خواهد یافت،  ابراز امیدواری کرد با تلاش کارکنان فعال در بخش‌های مختلف معاونت بازرگانی، اهداف پیش‌بینی شده در این حوزه تا پایان سال ۹۱ محقق شود.

سه شنبه ۱۹ دى   ۱۰:۲۷

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ