رصد اطلاعاتی ایران از منطقه

جام جم آنلاین: معاون اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز پس از گذشت حدود ۱۰ سال از حضور آمریکا در منطقه، ما با جابجایی‌های تاکتیکی و رصد اطلاعاتی خود به درک رفتارشناسانه‌ای از دشمن دست یافته‌ایم.

به گزارش روز پنجشنبه جام‌جم آنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ طباطبایی در همایش روحانیون مقیم مرکز سازمان عقیدتی سیاسی ارتش طی سخنانی به تبیین و تعریف مبانی تهدیدات غرب علیه کشورمان پرداخت و گفت: آمریکا از بدو ایجاد همواره با دکترین‌های مختلف که همگی مبتنی بر سلطه‌گری بوده است پیش رفته و اتفاقات دهه‌های اخیر از جمله به‌راه اندازی جنگ های متعدد در منطقه؛ متاثر از همان الگو بوده است.

معاون اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش دیگری از سخنان خود؛ رهبری نظام، انسجام داخلی، و آمادگی نیروهای مسلح کشورمان را به‌عنوان عوامل بازدارنده غرب در عملی کردن تهدیدات‌شان برشمرد و تاکید کرد: اگر امروز غرب با تمام ادعاهای خود درنهایت به پای میز مذاکره با جمهوری اسلامی می‌آید بدلیل آن است که نقش تاثیر گذار ایران را در معادلات منطقه‌ای و بخصوص اتفاقات اخیر جهان عرب پذیرفته است.

امیر طباطبائیی در پایان با اشاره به اقتدار اطلاعاتی نیروهای مسلح کشورمان بخصوص ارتش جمهوی اسلامی ایران در مقابله با تهدیدات استکبار اظهار کرد: امروز پس از گذشت حدود ۱۰ سال از حضور آمریکا در منطقه، ما با جابجایی‌های تاکتیکی و رصد اطلاعاتی خود به درک رفتارشناسانه‌ای از دشمن دست یافته‌ایم.

همایش روحانیون مقیم مرکز سازمان عقیدتی سیاسی ارتش صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، رئیس این سازمان و امیر سرتیپ طباطبایی، معاون اطلاعات ارتش برگزار شد.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم نیز طی سخنانی ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری بانوی دوعالم حضرت زهرا(س)، توصیه‌هایی را در رابطه با گسترش امور فرهنگی و ارتقای بصیرت دینی و سیاسی خانواده‌های کارکنان آجا مطرح کرد.

این مراسم با ذکر مصیبت و مداحی در منقبت اهل بیت(علیهم السلام) پایان یافت.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *