رضاصادقی:تمایلی برای بازیگرشدن ندارم

تاریخ نشر: یکشنبه ۲۳ مهر   | مشاهده : ۱۱  | سایر خبرهای فرهنگ و هنر
رضاصادقی:تمایلی برای بازیگرشدن ندارم

رضا صادقی گفت: هیچ تمایلی برای بازیگر شدن ندارم. این هنرمند موسیقی که اخیرا در فیلم سینمایی «بی خداحافظی» به ایفای نقش پرداخته است، با بیان اینکه هیچ علاقه ای به دنیا سینمای ندارد درباره ی علت حضورش در فیلم…

رضا صادقی گفت: هیچ تمایلی برای بازیگر شدن ندارم.

این هنرمند موسیقی که اخیرا در فیلم سینمایی «بی خداحافظی» به ایفای نقش پرداخته است، با بیان اینکه هیچ علاقه ای به دنیا سینمای ندارد درباره ی علت حضورش در فیلم «بی خداحافظی» توضیح داد: این فیلم تجربه ای به عنوان یادگاری برای خودم بود یعنی یادمان نیست که همیشگی باشد.

او با اشاره به اینکه هیچ تمایلی برای بازیگر شدن ندارد، گفت: دوستانی که در این فیلم حضور داشتند، خیلی برایم عزیز بودند. میهمانی شیرینی در میزبانی پرده نقره ای داشتیم. آقای امینی، آقای نشاط و بقیه هنرمندان از جمله محمدرضا فروتن ، پیام دهکردی ، شقایق فراهانی، پگاه آهنگرانی همه میزبانان مهربانی برای من بودند.

صادقی گفت: حضورم در «بی خداحافظی» تجربه خیلی عالی بود اما احساس کردم دنیای خودم خیلی قشنگ تر است.

این خواننده پاپ یادآور شد: پس از «بی خداحافظی» بازی در دو فیلم پیشنهاد شد که برایم خنده دار بود و گفتم خنده دار است که به من نابازیگر، این پیشنهاد داده می شود.

او افزود: حضورم در «بی خداحافظی» فقط در حد تجربه بود.

رضا صادقی در پایان در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه آیا قصد دارد در دنیای سینما حضور داشته باشد و بازیگری را ادامه دهد، گفت: حداقل تا موهایم سفید شود دیگر قصد ندارم بازیگری کنم.

(www.isna.ir)

گردآوری : گروه اینترنتی نیک صالحی


فرهنگ و هنر
بازنشر:ممتازنیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *