رضا عطاران شلوار لی می‌پوشد

رضا عطاران پس از لیلا اوتادی به جمع بازیگران «شیطان شلوار لی می‌پوشد» پیوست.

 

حمید اعتباریان با بیان این خبر گفت: «علی عطشانی به عنوان کارگردان این فیلم سینمایی قطعی شده و در حال انتخاب باقی عوامل فیلم هستیم.»

 

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «شیطان شلوار لی می‌پوشد» در مورد زمان کلید خوردن فیلم و پیش تولید آن توضیح داد: «پیش‌تولید فیلم شروع شده و به مرور عوامل فنی فیلم را انتخاب می‌کنیم تا پروانه ساخت فیلم صادر شود. این فیلم در صورت صدور پروانه شهریور ماه کلید می‌خورد.»

 

وی ادامه داد: «اقدامات لازم برای دریافت پروانه ساخت انجام شده و به نظر می‌رسد مشکلی برای صدور پروانه این فیلم وجود نداشته باشد.»

 

اعتباریان درباره تغییر نام فیلم اظهار کرد: «اگر برای پروانه ساخت فیلم مشکلی با نام وجود داشته باشد آن را تغییر می‌دهیم در غیر این صورت نام فیلم «شیطان شلوار لی می‌پوشد» باقی می‌ماند چرا که از نظر ما این نام برای فیلم با توجه به فیلمنامه مناسب است.»

 

به گفته این تهیه‌کننده سینما،علیرضا شمس شریفی به عنوان دستیار کارگردان فیلم انتخاب شده و حضور فیلمبردار فیلم تا دو روز دیگر قطعی می‌شود.

 

وی در پایان تاکید کرد: «آن چه مهم است مورد تایید قرار گرفتن فیلم از سوی مخاطبان و ساخت خوب فیلم است.»

 

«شیطان شلوار لی می پوشد» داستان مردی است که می‌خواهد خودکشی کند و شیطان در نقش یک زن از او درخواست می‌کند تا شش آرزو کند تا در پایان روحش را به او هدیه کند. در واقع این فیلم اشاره‌ای کوچک به شیطنت‌های شیطان دارد.

 

پیمان عباسی فیلمنامه «شیطان شلوار لی می‌پوشد» را براساس طرحی از حمید اعتباریان نگاشته  و این فیلم شش بازیگر اصلی خواهد داشت.

 

حمید اعتباریان تهیه‌کننده فیلم‌های «سن‌پطرزبورگ»، «سنگ، کاغذ، قیچی»، «لبه پرتگاه»، «ستاره‌ها (جلد ۱: ستاره می شود)، «ستاره‌ها (جلد ۳: ستاره بود) و «شام عروسی» است.
 

۵۸۲۴۶

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ