رضا عطاران ۱۵ سال پیرتر شد! +عکس

تیر ۱۴۰۰

رضا عطاران گفت: همیشه دوست داشتم با کمال تبریزی همکاری داشته باشم و خوشحالم این فرصت در «طبقه حساس» پیش آمد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ رضا عطاران گفت: همیشه دوست داشتم با کمال تبریزی همکاری داشته باشم و خوشحالم این فرصت در «طبقه حساس» پیش آمد.

این بازیگر که این روزها مقابل دوربین فیلم تازه کمال تبریزی است اظهار کرد: برای فیلم «خیابان‌های آرام» این کارگردان حتی تا مرحله‌ی پیش تولید هم پیش رفتیم اما به سبب همزمانی که با فیلم «اسب حیوان نجیبی است» پیش آمد نتوانستم در آن فیلم بازی کنم . طی این چند سال فیلمنامه‌های دیگری هم بوده است که قرار بوده با کمال تبریزی کار کنم اما هیچ‌کدام به نتیجه نرسیدند.

وی دربارهٔ‌ی نقشش در فیلم «طبقه حساس» گفت:‌ نقش یک آدم بازاری سنتی را بازی می‌کنم که این کاراکتر از سن من حدود ۱۵ سال بزرگتر است و شخصیت جالبی دارد که امیدوارم خوب درآید.

عطاران پیش از این در فیلم ناتمام «آیینه و شمعدون» در نقشی بیشتر از سن‌اش مقابل دوربین رفته است.

این بازیگر که تجربه‌ی کار کارگردانی نیز دارد دربارهٔ اینکه چقدر در آثاری که به عنوان بازیگر حضور دارد نظراتش را مطرح می‌کند، اظهار کرد: در همه کارها اگر چیزی به ذهنم برسد آن را مطرح می‌کنم و تفاوت نمی‌کند که کار مربوط به چه کسی باشد. ایده‌ای باشد می‌گویم، گاهی قبول می‌شود و گاهی قبول نمی‌شود.

عطاران دربارهٔ‌ی اولویتش در انتخاب نقش با بیان اینکه جدی و کمدی بودن نقش برایش تفاوتی نمی‌کند، گفت:‌بیشتراحساس است و باید حس کنم که نقش را دوست دارم و براساس چیزی که در ذهنم است، جلو می‌رود.

این بازیگر که این روزها «دهلیز» را در حال اکران دارد، دربارهٔ‌ی آن اظهار کرد: خوشبختانه بازخوردهای این فیلم بسیار خوب بوده و معتقدم فیلم سالم و خوبی است و هر که آن را دیده راضی است. فیلمی که همه آدم‌های آن خوب می باشند و این کسی را اذیت نمی‌کند.

رضا عطاران دربارهٔ شرایط اکران این فیلم نیز گفت:‌ استقبال از فیلم در حال افزایش است و مردم با دیدن «دهلیز» متوجه تفاوت‌های آن با دیگر کارها می‌شوند. در حالی که در آغاز اکران تبلیغات خوبی نداشتم اما رفته‌رفته وضعیت بهتر شد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *