رقابتهای لیگ برترکبدی هفت نفره سالنی در زنجان آغاز شد

به گزارش ایرنا، این مسابقات با شرکت ۱۲ تیم و به مدت سه روز در سالن شش هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان جریان خواهد داشت.

ورزشکاران کبدی استانهای آذربایجان غربی، مازندران، سمنان ، گیلان ، همدان ، آذربایجانشرقی ، قزوین ، کرمان ، چهار محال و بختیاری ، گلستان و زنجان که در گروه A سازماندهی شده اند در این مسابقات حاضر و در قالب سه گروه چهار تیمی به رقابت می پردازند.

دبیرهیات ورزش کبدی استان زنجان گفت:رقابت های لیگ برتر کبدی در زنجان را ۱۰ داور ملی و بین المللی قضاوت می کنند.

مرتضی فتحی افزود: استانهای شرکت کننده در قالب هفت ورزشکار ، یک مربی و یک سرپرست دراین مسابقات حاضر شده اند.

وی با بیان اینکه این مسابقات در رده سنی بزرگسالان برگزار می شود، اظهار داشت: با توجه به میزبانی، زنجان با دو تیم الف و ب در رقابت های لیگ برتر کبدی شرکت کرده است.

دبیرهیات کبدی استان زنجان، گفت: این دوره از رقابتهای لیگ برتر کبدی مردان بزرگسال ایران در دو گروه ۱۲ تیمی برگزار می شود که از هر گروه سه تیم برتر به مرحله پایانی راه خواهند یافت.

وی افزود: تیم اول این دوره از رقابت هابانظرمسوولان فدراسیون کبدی، به عنوان نماینده ایران ، امسال به یکی از مسابقات برون مرزی اعزام خواهد شد.

فتحی اظهارداشت: به منظور رشد، گسترش و معرفی هرچه بیشتر این رشته ورزشی در زنجان حضور علاقه مندان برای تماشای این رقابت ها به صورت رایگان می باشد.

۵۹۷/۵۲۲

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۲۰۸۳۳۴


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن