رقابت داغ بازیگران زن هالیوود برای بازی در نقش وزیر امور خارجه سابق آمریکا

ممتازنیوز:

IMG16310972

بنا به گزارش‌های جدید فیلمی درباره دوران دانشجویی هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه سابق در مدرسه حقوق توجه چندی از بازیگران درجه یک سینما را جلب کرده است.

فیلم “رادهام” که قرار است در سال ۲۰۱۶ اکران شود، توجه چندی از بازیگران زن مشهور هالیوود از جمله آماندا سیفرد، جسیکا چستین، ریس ویترسپون و اسکارلت جوهانسن را برای بازی کردن در نقش هیلاری کلینتون ۲۶ ساله جلب کرده است. جیمز پونستولت کارگردان فیلم “رادهام” گفت: همه این ها بازیگران فوق العاده ای هستند. ما خیلی خوش شانس هستیم که توانستیم توجه تمام این بازیگران برای بازی در این نقش را جلب کنیم. در موقعیت حسادت انگیزی قرار داریم.

این فیلم داستان کلینتون جوان در مدرسه حقوق ییل در دهه ۱۹۷۰ را بازگو می کند. رابطه کلینتون نوپا با یک دستیار استاد حقوق جوان در دانشگاه آرکانزاز به نام بیل کلینتون، از جمله بخش های مهم این فیلم است.

تاریخ اکران این فیلم قرار است با انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا همزمان باشد. بعضی از طرفداران کلینتون امیدوارند او در سال ۲۰۱۶ نامزد ریاست جمهوری شود و این فیلم هم بتواند توجه مردم را به خودش جلب کند.

پونستولت در ادامه گفت: مهم نیست که چه گرایش سیاسی و یا چه احساسی درباره هیلاری کلینتون دارید، در هر حال به هیچ وجه نمی توانید کیفیت هوش و یا انگیزه اش را زیر سوال ببرید. من یک بازیگر زن فوق العاده می خواهم که بتواند همه این ها را به نمایش بگذارد.


اخبار ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ