روح الله کمانی: شرف کاری هنرمندان، چراغ تئاتر را در سال قبل روشن نگاه داشت

۸فروردین ۱۳،

پنجشنبه ۸ فروردین – ۱۲:۰۲
نسخه قابل چاپ
شناسه‌ی خبر: ۳۶۱۳۱ – سرویس هفت هنر

پیام نوروزی هنرمندان تئاتر/

روح الله کمانیسینماپرس ـ گروه هفت هنر/ بازیگر تئاتر، وضعیت تئاتر را در سال قبل نامناسب دانست و اظهار داشت: شرف و وجدانکاری هنرمندان، چراغ تئاتر را در سال قبل روشن نگاه داشت.

روح الله کمانی بازیگر تئاتر در گفت و گو با خبرنگار تئاتر سینما پرس در مورد وضعیت تئاتر در سال ۹۱، اظهار داشت: در سال قبل هنرمندان خوبی به عرصه تئاتر کشور وارد شدند و ما شاهد کارهای خوبی در این حوزه بودیم اما متأسفانه از این هنرمندان جوان و فعال و همچنین پیشکسوتان این عرصه قدر دانی شایسته ای صورت نگرفت.

 

وی ادامه داد: به اعتقاد من این وجدان و شرف کاری هنرمندان است که چراغ تئاتر را روشن نگاه داشته است وگرنه ما از مسئولان هیچ نوع حمایتی ندیدیم، همه هنرمندان با جان و دل و با  وجود همه این کاستی ها به فعالیت خود ادامه می دهند.

 

کمانی تصریح کرد: از خداوند متعال درخواست می کنم که حال همه هنرمندان تئاتر در سال تازه دگرگون شده و دعای «حوّل حالنا الی احسن الحال» به معنای واقعی برایشان اجابت شود.

 

این بازیگر در مورد فعالیت های خود در سال ۹۲ خاطرنشان کرد: قرار است که در سال تازه نمایش «الهه» را که در جشنواره تئاتر فجر به روی صحنه رفته بود را اجرا کنیم.

 

انتهای پیام/ش.ع/ن.ف


سینماپرس
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن