روزنامه صهیونیستی: آمریکا از ائتلاف جدید کابینه نتانیاهو نگران است

به گزارش ایرنا از بیروت، به دنبال تشکیل ائتلاف جدید در کابینه رژیم صهیونیستی، روزنامه صهیونیستی ‘معاریو’ روز جمعه با اشاره به این مطلب نوشت: مسوولان آمریکایی در حال بررسی پیامدهای این تغییر بوده و در این راستا در حال انجام رایزنی با مقامات اسراییلی هستند.

این روزنامه با اشاره به سفر ‘ایهود باراک’ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به آمریکا در اوایل هفته آینده نوشت: مسوولان پنتاگون و کاخ سفید در این سفر خواستار توضیح بیشتری از وزیر اسراییلی پیرامون این مسایل خواهند شد.

روزنامه صهیونیستی ادامه داد: در این راستا نخست وزیر اسراییل، گفت وگوهای زود هنگامی را پیرامون چگونگی ارتقای آمادگی جبهه داخلی اسراییل در برابر احتمال هرگونه حمله موشکی آغاز کرده و در این خصوص باشگاهی خاصی را تشکیل داده است که هر هفته در آن شرکت می کند.

کابینه رژیم صهیونیستی به ریاست ‘بنیامین نتانیاهو’ که به علت بی کفایتی و ناکارایی در معرض سیل اتهامات و اعتراضات سیاسی و مردمی قرار گرفته بود، اخیرا تصمیم گرفته تا برای نجات خود از پرتگاه سقوط با اجرای انتخابات زود هنگام، با حزب کادیما به ریاست ‘شاوول موفاز’ در داخل کابینه ائتلاف جدید تشکیل دهد.

خاورم**۲۰۲۳**۱۰۳۰**۱۳۶۸**

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۱۲۵۶۷۱


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ