روزنامه کیهان خواستار ممنوع الکاری بهرام رادان شد!

روزنامه کیهان به توییت جنجال برانگیز بهرام رادان اعتراض کرد و نوشت: بازیگر تبعه کانادا که به تازگی به استقبال از قانونی شدن ازدواج همجنس‌بازان در آمریکا رفته است، نه تنها این اتفاق را «تاریخی» توصیف کرد؛ بلکه از آن به عنوان «شکسته شدن تابو» یاد نمود!

وقتی بهرام رادان در ذیل مطلب حمایت‌آمیزش در فضای مجازی با انتقاد یک کاربر مبنی بر اینکه انتشار نظر درباره همجنس‌بازان در ماه رمضان چه تناسبی دارد، پاسخ مکتوب داده است:

«اولا؛ نباید تناسب داشته باشد. دوماً؛ خوشحالی نبود. چون نفع و ضرری برای من نداره… منظور تابویی بود که شکسته شد.»

رادان دو روز پیش پس از موج انتقادها، مجبور به حذف نظر خود از صفحه شخصی مجازی‌اش شد و با انتشار یادداشتی تلاش کرد که واکنش منتقدان را تعدیل کند. اما نکته این بود که رادان در یادداشت خود نه تنها نسبت به حمایت از اوباما و تصویب قانون ازدواج همجنس‌بازان عذرخواهی نکرد بلکه به شماتت رسانه‌ها بابت انتشار نظرش حمله کرد!

شنیده‌ها حاکی است یکی از زیرمجموعه‌های وزارت ارشاد دیروز بابت برخی توضیحات رادان را احضار نمود. نکته این است که چرا باید تصاویر بازیگر حامی اوباما و همجنس‌بازان در سطح شهر تهران به عنوان آگهی تبلیغاتی نصب شده باشد؟!

و چرا مدعی‌العموم هنوز در قبال نظر ساختارشکنانه و غیراخلاقی بازیگر ایرانی تبعه کانادا سکوت اختیار کرده است؟! ممنوع از کار کردن وی و حذف تصاویرش در برخی از اتوبان‌ها حداقل کاری است که در این رابطه ملت مسلمان ایران انتظار دارند.

روزنامه کیهان

نوشته روزنامه کیهان خواستار ممنوع الکاری بهرام رادان شد! اولین بار در اخبار روز ایران پدیدار شد.

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
  1. مهسا گفت:

    آدم حالش ازت بهم میخوره من پامو تو سینمایی که تو توو فیلمش بازی کرده باشی نمیزارم

  2. ایرج رمضانی گفت:

    وقت عقید شخص مثل رادان با عقید ملت بزرگ ایران در تضاد است استفاده از تصویر ایشان توهین وریشخند به ملت ایران است مضاف آقای رادان بازیگر گمنام عقیده به راه و رسم ملت ایران ندارد

  3. داداشی گفت:

    خاک بر سر شما بازیگران عقده ای ندیدپدید .. حالم ازت بهم خورد رادان .. ای خوشم میاد که روز قیامت چهرتون رو ببینم که دسستون از همه چیز کوتاهه …..

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ