روشن شدن فانوس اخلاق اسلامی در کانال ندای اسلام

۲ م دیماه ،

کانال ندای اسلام رادیو معارف اخلاق اسلامی را در برنامه «فانوس» آموزش می‌دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ کانال ندای اسلام این رادیو برای تبیین اخلاق اسلامی برای مخاطبان انگلیسی زبان، برنامه «فانوس The Lantern» را روی آنتن می‌برد.

در این برنامه داستان‌هایی پند آموز و حاوی نکات اخلاقی همچون داستان بهلول و هارون الرشید، داستان‌هایی از امانت داری در اسلام، داستان‌هایی از اهمیت بخشش در اسلام و … بازگو شده و توسط کارشناس این برنامه خانم فاطمه سید از مبلغان اسلامی بررسی می‌شود.
برنامه «فانوس» به سردبیر تهیه کنندگی محمود انصاری و گویندگی لیلی حبیبی راد شنبه‌ها ساعت ۱۱:۴۰ از کانال ندای اسلام رادیو معارف تقدیم شنوندگان می‌شود.
 برنامه‌های کانال ندای اسلام ضمن دریافت از طریق گیرنده‌های دیجیتال خانگی(ست تاپ باکس) و پایگاه اطلاع رسانی این کانال به نشانی  www.coiradio.com ، از طریق ماهواره badr5  در مدار ۲۶ درجه شرقی با مشخصات فرکانس ۱۱۸۸۱ مگاهرتز و نرخ انتقال اطلاعات (سمبل ریت) ۲۷۵۰۰ افقی و نرخ تصحیح اطلاعات ۴/۳ با فرمت MPEG4 و ماهواره Express AM22 در مدار ۵۳ درجه شرقی با مشخصات فرکانس ۱۲۵۸۲ مگاهرتز و نرخ انتقال اطلاعات (سمبل ریت) ۲۴۰۰۰ عمودی و نرخ تصحیح اطلاعات ۳/۲ قابل دریافت است./ص


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *