روش شناسایی باتری اصل و بدل موبایل ؟

روش شناسایی باتری اصل و بدل موبایل ؟

توجه به ظاهر و قیمت گوشی، معیار مناسبی برای خرید آن نیست و گوشی تلفن همراه باید متناسب با نیاز افراد خریداری شود.

روش شناسایی باتری اصل و بدل موبایل

— – — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – —

ممتازنیوز: توجه به ظاهر و قیمت گوشی، معیار مناسبی برای خرید آن نیست و گوشی تلفن همراه باید متناسب با نیاز افراد خریداری شود.

آنتن‌دهی نامناسب، خرابی اسپیکر و میکروفن و به هم ریختگی برنامه‌های گوشی‌های تلفن همراه، بیش‌ترین دلایل مراجعه مردم به تعمیرگاه‌های موبایل است.

استهلاک سریع باتری‌های برخی از گوشی‌های جدید خریداری شده هم از دیگر مشکلات است که به گفته فعالان بازار گوشی پایین بودن کیفیت برخی باتری‌های نو و ورود گوشی‌های قاچاق به کشور، از دلایل اصلی مشکلات باتری گوشی‌هاست.

در حال حاضر در بازار برخی گوشی‌ها همراه با گارانتی عرضه نمی‌شوند؛ گوشی‌های تلفن همراه بعد از ورود به‌صورت قاچاقی به کشور، به‌صورت قطعات جدا از هم توزیع می‌شود و به گفته کارشناسان افراد سودجو باتری‌هایی با کیفیت پایین را جایگزین باتری‌های اصلی می‌کنند و در واقع قطعات غیر فابریک را در گوشی‌ها کار می‌گذارند.

اما درباره تفاوت‌های ظاهری باتری‌های اصل و بدل باید گفت که باتری اصل هلوگرامی سه بعدی دارد و کانکتورهای اتصال دهنده باتری‌های اصل به گوشی، برجسته و محکم است که این وضعیت در باتری‌های بدلی مشاهده نمی‌شود.

به تاکید کارشناسان مردم باید متناسب با نیاز خود به خرید گوشی اقدام کنند و نباید از دوربین عکاسی و فیلم‌برداری موبایل استفاده بی‌رویه شود و خرید گوشی به دلیل بالا بودن کیفیت دوربین آن کار اشتباهی است.

طبقه بندی: اخبار آی تی, اخبار آی تی   |   تعداد بازدید: ۲۳۵ نفر   |   تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ تیر
برچسب: , باتری اصل و بدل, باتری اصل و بدل موبایل, باتری بدل, روش شناسایی باتری اصل, قیمت گوشی, موبایل, گوشی تلفن همراه


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ