روش عجیب و جالب زن باردار برای فهمیدن جنسیت نوزادش! +تصاویر

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران : بعضی از افراد برای اینکه از جنسیت فرزندشان آگاهی پیدا کنند به پزشک مراجعه می‌کنند و دوست دارند این خبر را از پزشکشان بشنوند اما خانومی به نام آماندا تصمیم می‌گیرد این خبر را به شکل دیگری بشنود و روش دیگری را برای این کار انتخاب کرد.

آماندا که اهل داکوتا می باشد تصمیم می‌گیرد این خبر را از آرایشگرش بشنود آن‌هم به شکل بسیار عجیبی. او به آرایشگرش گفت اگر فرزندم پسر می باشد موهایم را آبی و اگر دختر است صورتی رنگ کن.

البته او پس از این که یک بار فرزندش را در هفته ۲۱ ام بارداری‌اش از دست داده‌بود بسیار مضطرب بوده است. به همین دلیل تصمیم گرفته است این خبر را بدین شکل از دوست آرایش‌گرش بشنود.

دوست آماندا پس از دریافت نامه‌ای از پزشک که در آن جنسیت کودک مشخص شده بود، دست به کار شد و طی فرایند ۷ ساعت موهای آماندا را رنگ کرد.

همان‌طور که در تصاویر می‌بینیم آماندا در سالن منتظر نشسته‌است درحال که حوله‌ای بر روی سرش قرار دارد. او در حالی که بسیار مضطرب است حوله را برمی‌دارد و وقتی می‌بیند موهایش آبی رنگ شده است و بسیار خوش‌حال می‌شود چرا که دوس داشت صاحب فرزند پسر شود.

روش عجیب و جالب زن باردار برای فهمیدن جنسیت نوزادش! +تصاویر

روش عجیب و جالب زن باردار برای فهمیدن جنسیت نوزادش! +تصاویر


باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ