روند درمانی دانش‌آموزان شین‌آبادی به خوبی پیش می‌رود

آذر ۱۳۹۸
ممتاز نیوز : عضو هیات‌رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با یادآوری سانحه غم‌انگیز آتش‌سوزی در مدرسه شین‌آباد و مجروح‌شدن دانش‌آموزان دبستانی در آن گفت: عمل جراحی زیبایی این دانش‌آموزان با موفقیت در حال انجام است.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از روزنامه شرق ؛ رسول خضری در جمع خبرنگاران با اشاره به آتش‌سوزی مدرسه شین‌آباد در شهرستان پیرانشهر که سال قبل در ۱۵ آذرماه به وقوع پیوست و دانش‌آموزان دختر این مدرسه را دچار سوختگی‌های بسیاری کرد، افزود: روند درمانی این دانش‌آموزان در حال پیگیری بوده و بسیاری از جراحی‌های زیبایی درخصوص آنها انجام شده و همچنان نیز در حال انجام است. وی ادامه داد: درخصوص دانش‌آموزان اتفاق‌دیده در جریان آتش‌سوزی مدرسه شین‌آباد ۲۷ دختر بودند که ۱۵نفر آنها بهبودی نسبی به دست آورده و نیاز به جراحی ندارند و اکنون سر کلاس خود حاضر شدند.

خضری گفت: درخصوص ۱۵ دانش‌آموزی که سوختگی‌های آنها بسیار نبوده و نیاز به جراحی ندارند بیمه عمر ۶۰‌میلیونی از بیمه معلم گرفته و یک دیه نقدی نیز دریافت کرده‌اند. این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به ۱۲دانش‌آموز آسیب‌دیده در سانحه آتش‌سوزی شین‌آباد که جراحت و‌ درصد سوختگی آنها بیش از سایرین بوده، تصریح کرد: اکنون در بیمارستان ساسان و ۱۵ خرداد تهران مشغول طی‌کردن مراحل درمان می باشند.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس نهم ادامه داد: از اسفند سال ۹۱ جراحی‌های زیبایی ۱۲ دانش‌آموز آسیب‌دیده در اتفاق مذکور آغاز شده که در بیمارستان‌های ساسان و ۱۵خرداد به‌صورت همزمان جراحی‌های زیبایی دست این عزیزان انجام می‌شود. این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: از ۲۲ شهریورماه سال‌جاری سه نفر از ۱۲دانش‌آموز آسیب‌دیده در جریان آتش‌سوزی مدرسه شین‌آباد در بیمارستان ساسان بستری بودند که فردا مرخص خواهند شد و سه‌نفر دیگر امروز بستری خواهند شد و جراحی دست آنها در همین روزها به نحواحسن انجام می‌گیرد.

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ