رونمایی از ۴ دستاورد تازه در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2014)

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2014) با شعار “فاینکس، یک اتفاق و صدها فرصت سرمایه گذاری” در روزهای ۱۸ تا ۲۱ خردادماه جاری از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۸ با حضور ۳۵۰ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

خبر اقتصادی:برای اولین بار درحاشیه برگزاری نمایشگاه، افکار سنجی گسترده ای از بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان انجام خواهد شد تا با دریافت اطلاعات لازم، بتوان سطح کیفی و کمی نمایشگاه را در دوره های آتی افزایش داد.

به گزارش ایلنا، شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در حاشیه برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2014) از چهار دستاورد تازه خود رونمایی می کند.

شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در حاشیه برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2014)از چهار دستاورد تازه خود رونمایی می کند.

به  مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با بیان مطلب فوق افزود: پایگاه اینترنتی تازه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، پایگاه اینترنتی انگلیسی سازمان بورس و اوراق بهادار و نرم افزارهای موبایل پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه و نمایشگاه در حاشیه برگزاری هشتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه رونمایی خواهد شد.

حجت اله فرهنگیان برگزاری سومین نمایشگاه دو سالانه کاریکاتور بورس را از دیگر برنامه های هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه اعلام کرد و گفت: ۱۰۰ کاریکاتور از ۲۰ کشور جهان در این نمایشگاه از دیگر برنامه هایی است که در راستای توسعه فرهنگ سهامداری در کشور برگزار خواهد شد. 

وی خاطر نشان کرد: برای اولین بار درحاشیه برگزاری نمایشگاه، افکار سنجی گسترده ای از بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان انجام خواهد شد تا با دریافت اطلاعات لازم، بتوان سطح کیفی و کمی نمایشگاه را در دوره های آتی افزایش داد.

فرهنگیان به برگزاری اجلاس بین المللی سرمایه گزاری اسلامی IFN)) با عنوان “بررسی فرصت ها و چالش های سرمایه گذاری اسلامی در چشم انداز اقتصادی رو به رشد” که برای اولین بار در ایران و همزمان با سومین روز نمایشگاه برگزار می گردد، اشاره کرد و گفت: این اجلاس با هدف تبیین فرصت های سرمایه گذاری در کشور برگزار خواهد شد که طبق برنامه ریزی های به عمل آمده، میهمانان خارجی این اجلاس علاوه بر بازدید از نمایشگاه، با فعالان صنعت مالی کشور درخصوص توسعه همکاری ها، مذاکره خواهند کرد.

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2014) با شعار “فاینکس، یک اتفاق و صدها فرصت سرمایه گذاری” در روزهای ۱۸ تا ۲۱ خردادماه جاری از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۸ با حضور ۳۵۰ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی اختصاصی نمایشگاه به نشانی WWW.IRANFINEX.COM مراجعه کنند.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ