رویانیان: احترام هواداران گهر بر ما واجب است

۱۳م دیماه ،

محمد رویانیان دربارهٔ بازی روز جمعه مقابل گهر دورود اظهار داشت: خوشبختانه پرسپولس در سه بازی قبل خود نتایج خوبی گرفته و چه بسا می‌توانست در برابر صنعت نفت نیز موفق باشد اما نشد، ما باید همین روند رو به رشد را ادامه دهیم.
وی افزود: ما روز جمعه بازی سختی را مقابل گهر دورود داریم، آنها هواداران و مردمانی بسیار محترم و با شخصیت دارند کە کمتر از پرسپولیس نیست، ما برای آنها احترام قائل هستیم.
وی افزود: من امیدوارم مردمان دورود همیشه پیروز و موفق باشند کە این موضوع را در بازی‌های قبل خود با میزبانی‌های خوبشان با فرهنگ بالا و شایسته ثابت کرده‌اند. ما هم سعی می‌کنیم کە میزبان بسیار خوبی برای این عزیزان باشیم و این دیدار در فضایی جوانمردانه برگزار شود.
رویانیان ادامه داد: یکی از مسائلی کە باید در این مورد گوشزد کنیم حضور محمد مایلی‌کهن از بزرگان پرسپولیس بر روی نیمکت گهر است. او یکی از بزرگان پرسپولیس است و برای ما کاملاً محترم است و من برای مایلی‌کهن نیز کە افتخار باشگاه پرسپولیس است آرزوی موفقیت دارم و قطعاً می‌دانم با تفکر ایشان و گل‌محمدی بازی خوبی را روز جمعه هواداران شاهد خواهند بود.
رویانیان خاطرنشان کرد: قطعاً‌ با توجه به شرایط‌ پیش آمده امیدواریم کە روز جمعه بازی جوانمردانه و رقابتی سالم را شاهد باشیم. مردم گهر بدانند حرمت آنها بر ما واجب است و آنها را سرمایه‌های گرانبهای فوتبال کشورمان می‌دانیم چون ثابت کرده اند کە مثل همیشه خونگرم و بسیار با تعصب به تیم خود می باشند کە این موضوع به نظرم در فوتبال ما بسیار زیبا و مثال‌زدنی است.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ