رویانیان: برای این فوتبال متأسفم

۰۸خردادماه،

محمد رویانیان در اعتراض به عملکرد یک تیم صنعتی اظهار داشت: ما قول داده‌ایم کاری کنیم که مبلغ قراردادها و پیشنهاد بازیکنان نسبت به قبل کمتر شود، اما متأسفانه همه چیز در حال تغییر است.

به نقل از فارس، وی افزود: متأسفانه باید این خبر را اعلام کنم که یک تیم صنعتی در کف قراردادهای خود ۳٫۵ میلیارد تومان به دو بازیکن من پیشنهاد داده تا با آنها قرارداد ببندد.

رویانیان ادامه داد: در این پیشنهاد تازه مسائلی مانند خانه، ماشین و سایر امکانات جداگانه قول داده شده که واقعاً نمی‌دانم باید برای این کار چه نامی بگذاریم. چرا هیچکس فریادها را نمی‌شنود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای فوتبال متأسفم که معلوم نیست در آن چه خبر است. معلوم نیست این پول‌ها از کجا به دست می‌آید و اینطور به بازیکنان و حالا بازیکنان ما پیشنهاد داده می‌شود. به نظر شما الآن تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس باید با این کارها چه کار کنند. برای چندمین بار برای این فوتبال متأسفم. می‌خواستیم همه چیز را در جلسات متوالی کنترل کنیم اما همه چیز بدتر از دیروز پیش می‌رود. امیدوارم یکی به داد شرایط فوتبال ما برسد. نمی‌دانم فریادم به جایی می‌رسد یا خیر.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *