رویانیان: به زاید گفتم good night نمی دانم چی برداشت کرد/ کف قرارداد مانوئل ۱.۲ میلیون دلار است

رویانیان درباره تاخیر در انتخاب مربی گفت:« ما در ابتدا منتظر جواب دنیزلی بودیم اما وقتی وضعیت این مربی هنوز مشخص نبود، من با سایر گزینه‌های دیگر وارد مذاکره شدم. پس از اینکه متوجه شدیم دنیزلی نمی‌تواند به ایران بیاید صحبت‌های خود را با سه گزینه به طور جدی دنبال کردم.»
او ادامه داد:« ما از میان سه گزینه‌ای که برای سرمربیگری باشگاه انتخاب کرده بودیم پس از نظرسنجی باشگاه و همچنین رای کمیته فنی به سمت مانوئل ژوزه رفتیم چرا که او هم از سوی هواداران و هم از سوی پیشکسوتان و کمیته فنی رای نخست را به دست آورده بود. اگر در توافق با این مربی تاخیری صورت گرفت به دلیل مبلغ پیشنهادی دو طرف بود.»
رویانیان در پاسخ به این سوال که گفته شده مبلغ قرارداد ژوزه با پرسپولیس یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است، گفت:« اینطور نیست. اعلام این مبلغ اشتباهی بوده که صورت گرفته و مدیر روابط عمومی باشگاه به اشتباه این رقم را اعلام کرده است، در حالی که من با این مربی مذاکره کرده‌ام و او نباید درباره مبلغ صحبت می‌کرد. مبلغ قرارداد ما با ژوزه یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار است، هرچند در فوتبال کسی از مبلغ قرارداد صحبت نمی‌کند اما ما صادقانه اینکار را می‌کنیم و می‌گوییم رقم قرارداد مربی‌ای که آورده‌ایم چقدر بوده است. اگر نگوییم می‌گویند چرا نگفتی و حالا هم که اعلام کرده‌ایم حتما می‌خواهند به ما بگویند نباید می‌گفتید.»
خبرنگاری از مدیر عامل پرسپولیس پرسید آیا ژوزه بامداد چهارشنبه وارد ایران می‌شود یا خیر؟ که او در پاسخ گفت:« اینطور که شما نفوس بد می‌زنید من هم نگران می‌شوم که این مربی به ایران نیاید اما انشاالله او بامداد فردا وارد تهران می‌شود و فردا هم قرارداد خود را با او نهایی خواهیم کرد.»
محمد رویانیان در ادامه درباره آخرین وضعیت مذاکرات پرسپولیس با خلعتبری هم گفت:« آغوش پرسپولیس برای خلعتبری باز است. او بازیکن خیلی خوبی است و حق دارد که مبلغ خیلی زیادی بگیرد. اما خلعتبری مبلغ زیادی از ما خواسته، هرچند ما مبلغ پایین تری به او پیشنهاد داده‌ایم و از این قیمت پایین‌تر نخواهیم آمد.»
او درباره وضعیت «زاید» هم گفت:« پرسپولیس خانه ایمون زاید است. این بازیکن از ما کمی پول خواسته اما ما به او اعلام کرده‌ایم که برای دریافت این پول به ایران بیاید. خود من به صورت تلفنی با او صحبت کرده‌ام و در پایان صحبت‌هایم آنطور که در درس زبان انگلیسی دبیرستان خوانده بودم به او گفتم «Good night» اما مثل اینکه او برداشت دیگری کرد. با اینحال ما برای زاید صبر می‌کنیم و منتظریم که پاسخ ما را بدهد.»
رویانیان با انتقاد از سازمان لیگ گفت:« متأسفانه پرسپولیس در نیم فصل اول باید شش بازی را خارج از خانه انجام دهد. من نمی‌دانم این قرعه کشی را از کجا درآورده‌اند،‌در حالی که برخی تیم‌های رقیب ما بازیهای بیشتری را در خانه انجام می‌دهند. سوال دیگر من این است که چرا جام حذفی را حذف کرده‌اند. این جام فرصتی بود برای تیم های دسته یکی که خودشان را نشان دهند و بازیکنان ضعیفتری که در این لیگ حضور دارند بتوانند خودنمایی کنند. من می‌گویم اگر شما به خاطر ناراحتی کروش این فرصت را از تیم‌های ضعیف می‌گیرید چطور به خاطر ناراحتی خدا و پاکسازی فوتبالیست‌ها لیگ را در ماه رمضان تعطیل نمی‌کنید. رویانیان در پایان گفت: « پرسپولیس امسال در زمین بسیار قدرتمند است به شرطی که در خارج از زمین مشکلی برای تیم بوجود نیاورند که من از همین حالا نگران اتفاقات خارج از زمین در فصل جدید هستم.»
۴۱۴۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ