رویانیان: روحانی به پرسپولیس کمک کند

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

محمد رویانیان

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به آخرین جزئیات انتقال خلتعبری به این تیم اظهار کرد: من در چند روز قبل به صورت شبانه‌روزی این موضوع را پیگیری کرده‌ام و حتی شب قبل تا ساعت ۲ نیمه شب درگیر این کار بودم. نیمه شب قبل با خلتعبری صحبت کردم. خودش ابراز آمادگی کرده و دوست دارد که این فصل در پرسپولیس بازی کند.

وی ادامه داد: دیروز همچنین یک نامه عربی تنظیم و در آن از باشگاه عجمان تقاضا کردیم که در این رابطه به صورت مستقیم مذاکره کنیم. حتی از آنها خواسته‌ایم به ما ویزا بدهند تا خودم به صورت حضوری دربارهٔ این انتقال با آنها حرف بزنم. می‌خواهیم با آنها کنار بیاییم و امیدواریم که تا قبل از آغاز اردوی این تیم در ترکیه این کار نهایی شود.

رویانیان در ادامه با بیان اینکه مساله خلتعبری یک مساله ملی است از دولت تازه درخواست کمک کرد و گفت: کماکان در انتظار آقای سلطانی‌فر هستیم که به وزارت ورزش بیایند و به وضعیت پرسپولیس و استقلال رسیدگی کنند هرچند ایشان منتظر رای اعتماد مجلس است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: انتقال خلعتبری یک مساله ملی است. من از دکتر روحانی و دولت تازه خواهش می‌کنم در این قضیه به پرسپولیس کمک کنند. دولت می‌تواند به پرسپولیس کمک کند و بعدا از پولی که قرار است از سوی وزارت ورزش به ما داده شود کم کند. ضمن اینکه به سبب نامگذاری جعلی لیگ امارات باید حرکتی شایسته انجام داد.

رویانیان با اشاره به اینکه هواداران هم می‌توانند برای فراهم کردن مبلغ رضایت‌نامه خلعتبری به پرسپولیس کمک کنند، گفت: از روزی که اعلام کردیم هواداران می‌توانند برای انتقال خلعتبری کمک کنند شور و حال بسیاری بین آنها ایجاد شده و احتمالا دوشنبه اعلام می‌کنیم که هواداران چگونه می‌توانند به ما کمک کنند.

وی گفت: دایی هم با خلعتبری صحبت خوبی داشته و همه چیز برای حضور او در پرسپولیس فراهم است. اگر لازم باشد شخصا به امارات می‌روم و با مسئولان عجمان صحبت می‌کنم تا انتقال این بازیکن تسریع شود.

به گزارش ایسنا، محمدرضا خلعتبری پیش از تغییر نام لیگ امارات به نام مجعول خلیج ع.ر.ب.ی با باشگاه عجمان قرارداد بسته بود و حال مسئولان این باشگاه برای دادن رضایت نامه او یک میلیون دلار می‌خواهند. با توجه به دیگر اقدامات کارشکنانه و غیر اخلاقی اماراتی‌ها به نظر می‌رسد این بار عزمی ملی لازم است تا مقدمات بازگشت یک بازیکن ملی به ایران فراهم شود.

 

ایسنا

http://khanevarzesh.com | خانه ورزش
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ