رویکرد مدیرجدید شبکه ۳ دربارهٔ‌ برنامه‌«۹۰»

۰۷م آذر ،

مدیر تازه شبکه سه سیما دربارهٔ‌ رویکردش دربارهٔ‌ برنامه‌ پرمخاطب «۹۰»، گفت: پاسخ این سوال را می‌توان روی آنتن و در این چند برنامه‌ای کە از «۹۰» در مدت مدیریت من روی آنتن رفت، دید.

به گزارش ممتازنیوز، مجید زین‌العابدین در گفت‌وگویی با ایسنا تاکید کرد: این کە ما بخواهیم بگوییم از «نود» حمایت می‌کنیم یا حمایت نمی‌کنیم باید روی آنتن مشخص شود.

او ادامه داد: «۹۰» از برنامه‌های شاخص سازمان صداوسیماست و نگاه ما به «۹۰» هم از چیزی کە روی آنتن پخش می‌شود کاملا مشخص است.

زین‌العابدین در عین حال به ایسنا گفت: من طرح چنین سوالی را اساسا منطقی نمی‌بینم، چرا کە ما برنامه شاخص در شبکه سه بسیار داریم؛ به طور مثال برنامه «سمت خدا»‌ هم از برنامه‌های شاخص و بِرند در حوزه معارف است. حتی چندی پیش این برنامه فراخوانی داده بود کە چند هزار نفر از اقشار مختلف به مسجد بلال آمده بودند.

مدیر شبکه سه اضافه کرد: ما از این برنامه‌ها در شبکه سه بسیار داریم؛ اگر فقط برنامه‌ی «۹۰»‌ را داشتیم من در موردش صحبت می‌کردم. این کە من بخواهم راجع به یک برنامه اظهارنظر کنم با مدیریت کلان یک شبکه سازگار نیست و ممکن است سبب گلایه بقیه همکارانمان شود و احساس کنند نسبت به برنامه آن‌ها بی‌توجهی می‌کنیم.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ