ریزش قیمت‌ها در بازار/ سکه ۸۸۹ هزار و دلار ۲۹۹۰ تومان شد

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

در پی ادامه روند نزولی قیمت‌ها در بازار طلا و ارز نرخ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در اولین روز هفته جاری به ۸۸۹ هزار تومان و هر دلار به ۲۹۹۰ تومان رسید

طلا و سکه

خبراقتصادی:امروز (شنبه دوم آذرماه) قیمت طلا، سکه و ارز در بازار داخلی نسبت به آخرین روز هفته قبل با کاهش همراه شده است. البته این کاهش قیمت بیشتر در نرخ انواع سکه محسوس می باشد.

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح تازه که پایان هفته قبل به زیر ۹۰۰ هزار تومان رسیده بود هم اکنون در بازار طلا فروشان با قیمت ۸۸۹ هزار تومان فروخته می گردد؛ سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با قیمت ۸۸۹ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی با قیمت ۴۵۵ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی با قیمت ۲۶۸ هزار تومان و سکه یک گرمی با قیمت ۱۷۸ هزار تومان قیمت گذاری شده و به فروش می رسد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در ساعت مورد گزارش به ۹۱ هزار تومان سقوط کرده و هر اونس طلای جهانی در بازار بین المللی به ارزش ۱۲۴۴ دلار رسیده و در معاملات بکار گرفته می گردد.

در صرافی‌ها نیز کاهش قیمت رخ داده به نحوی که هم اکنون دلار با قیمت ۲۹۹۰ تومان، پوند انگلیس با قیمت ۴۸۳۰ تومان، یورو با قیمت ۴۰۵۰ تومان و درهم امارات متحده عربی با قیمت ۸۱۰ تومان قیمت گذاری شده و به متقاضیان فروخته می گردد.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ