رییس انجمن جهانی خودروسازان در دیدار با مدنی مطرح شد: تلاش بلین برای بازگشت هرچه سریعتر رنو و سیتروئن به ایران

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

رییس انجمن جهانی خودروسازان در دیدار با مدنی مطرح شد: تلاش بلین برای بازگشت هرچه سریعتر رنو و سیتروئن به ایران

رییس انجمن جهانی خودروسازان در دیدار با مدنی مطرح شد:
تلاش بلین برای بازگشت هرچه سریعتر رنو و سیتروئن به ایران

ممتازنیوز: در حاشیه برگزاری همایش بین المللی صنعت خودروی ایران مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا نشستی با رئیس انجمن جهانی خودروسازان برگزار کرد.

به گزارش ممتازنیوز، در این نشست مدنی، مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا، با اشاره به تحمیل تحریم ها بر صنعت خودروسازی کشور گفت: این تحریم ها که همکاری دو طرف را مورد آسیب قرار داد هر چند به خودروسازان ایرانی خساراتی وارد کرد ولی از سوی دیگر خودروسازان همکار ما نیز از این ناحیه متضرر شدند. و این برای فضای آزاد کسب و کار در دنیا مناسب نبود.
وی گفت: متأسفانه شرکای تجاری ما به تعهدات خود پایبند نبودند و با تأمین نکردن قطعات خودرو و بلوکه کردن بخشی از منابع مالی سایپا موجب ضرر شدند.
مدنی اظهار امیدواری کرد با برداشتن تحریم ها و انجام همکاری های بیشتر فی ما بین سایپا و شرکای اروپایی این عقب ماندگی تجاری جبران گردد.
پاتریک بلین، رئیس انجمن جهانی خودروسازان هم قول مساعد همکاری و پیگیری این موضوع را داد و گفت: تلاش خواهد کرد تا هر چه سریعتر شرکت های رنو و سیتروئن به بازار ایران برگردند.
وی خاطر نشان کرد این انجمن در راستای ارتقای کیفی خودرو به لحاظ استانداردهای جهانی و قوانین و مقررات ایمنی و توسعه آن در ایران به کمک خودروسازان خواهد آمد.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ