رییس جمهور منتخب در پاسخ به پوتین: دولت یازدهم منادی صلح و دوستی برای همه ملت‌ها است

۰۱ تیرماه ۱۳،

حجت الاسلام و المسلمین دکتر ” حسن روحانی” رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک ” ولادیمیر پوتین” رییس جمهوری فدراسیون روسیه ، تاکید کرده است : دولت من منادی صلح و دوستی برای همه ملت های جهان است و برای تحقق این هدف از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از دفتر امور رسانه‌ای رییس جمهوری منتخب، دکتر روحانی در این پیام تصریح کرد: دولت تازه ایران با تکیه بر تمدن دیرپا و پویایی ایرانی و فرهنگ غنی اسلامی تلاش خواهد کرد تا از طریق تفاهم ، ایجاد اعتماد و احترام متقابل روابط با کشورهای جهان را گسترش داده و تقویت کند.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران با تشکر از پیام تبریک رییس جمهوری روسیه اظهار امیدواری کرده است که روابط تاریخی و همکاری دو کشور در همه زمینه ها گسترش یابد.

روحانی خاطرنشان کرد که روابط با روسیه به عنوان یک کشور بزرگ و همسایه در سیاست خارجی ایران دارای جایگاه ویژه ای است و در دولت یازدهم از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

رییس جمهوری منتخب همچنین در پاسخ به پیام تبریک ” سرژ سرکیسیان” رییس جمهوری ارمنستان با بیان اینکه از طریق تفاهم، ایجاد اعتماد و احترام متقابل روابط با ارمنستان را گسترش خواهیم داد، اظهارامیدواری کرده است که تلاش های دو طرف سبب ارتقای روابط در تمامی عرصه ها شود.

دکتر روحانی در پاسخ به پیام تبریک ” باقرعزت بگوویچ” رییس جمهوری بوسنی و هرزه گوین هم اظهارداشته است که روابط با جمهوری بوسنی و هرزه گوین از بدو تاسیس با اعتماد عمیق دوجانبه دولتی و مردمی همراه بوده و آینده ای پایدار خواهد داشت و بر اراده دولت یازدهم برای تحکیم و گسترش هرچه بیشتر این روابط تاکید می کنم.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ