زنجان به منطقه ۲۰ دانشگاه آزاد ملحق شد

۳۰اردیبهشت،

رییس دانشگاه آزاد استان زنجان، گفت: زنجان به منطقه ۲۰ دانشگاه آزاد ملحق شد.

“علیرضا فیروزفر” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، ابراز کرد: پیش از این دانشگاه آزاد به صورت منطقه‎ای اداره می‌شد و استان‎های آذربایجان‌غربی، زنجان و اردبیل در منطقه ۲ دانشگاه آزاد قرار داشتند و ۱۸ منطقه دانشگاه آزاد وجود داشت، ولی اخیراً دو منطقه ۱۹ و ۲۰ تأسیس شد و استان‎های اردبیل و زنجان از منطقه ۲ جدا شدند و هم‌اکنون استان زنجان با چهار واحد زنجان، ابهر، هیدج و ماه‌نشان در منطقه ۲ قرار دارد.

وی افزود: امتحانات دانشگاه آزاد نیز مانند بیشتر دانشگاه‎های کشور زودتر آغاز شد و تا چند روز مانده به انتخابات ادامه خواهد داشت و با توجه به زمان برگزاری کنکور دانشگاه آزاد که طی آن این واحد به سبب حوزه امتحانی بودن باید تعطیل می‌شد، لذا این دانشگاه امتحانات خود را زودتر از بقیه دانشگاه‎ها آغاز کرده است.

این مقام مسئول، خاطرنشان کرد: برگزاری زودهنگام امتحانات تأثیری در کلاس‎ها نداشت و مشکلی در این زمینه به وجود نیامد، زیرا با اعلام به اساتید و برنامه‌ریزی‎های انجام شده زمان کلاس‎ها مدیریت شد، ضمن آنکه امتحانات فقط یک هفته از برنامه کلی دانشگاه زودتر برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: تشکل‎های اسلامی و دانشجویی در دانشگاه آزاد فعال می باشند و می‎توانند از هر کاندیدایی به شرط دعوت از طرف تشکل‌های دانشجویی جلسات سخنرانی و پرسش و پاسخ داشته باشند. برنامه‎های ویژه ایجاد شور انتخاباتی بین دانشجویان آغاز شده و تا پایان مدت قانونی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ