زنگ اول مدرسه با «تن تن کارتن»

جام جم آنلاین: مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه تهران از تغییر در ساختار و محتوای برنامه های گروه کودک و نوجوان این شبکه در فصل پاییز و آغاز بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، محبوبه سمیعی زفرقندی مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه تهران با بیان مطلب فوق گفت: برنامه ” تن تن کارتن ” با آغاز فصل پاییز و شروع مدارس از لحاظ زمانی و محتوایی تغییر می کند و محتوای پلاتو ها این برنامه برای خردسالانی که وارد مهدکودک و یا پیش دبستانی می شوند، در راستای آموزش مهارت های فردی ساده و اجتماعی تغییر می کند. عروسک ” کارتن ” و شخصیت بازیگر “عمو فن حریف ” دو کارآکتر جدید برنامه” تن تن کارتن ” هستند که در فصل تابستان به این برنامه اضافه شده اند.

سمیعی ادامه داد: امسال برای بچه‌هایی که در ساعت اولیه صبح برای رفتن به مدرسه آماده می‌شوند، بازپخش برنامه‌‌ «تن تن کارتن» را نیز در نظر گرفته‌ایم.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه تهران همچنین با اشاره به تغییرات برنامه ” مثبت من ” که به گروه سنی نوجوان اختصاص دارد ، گفت: قرار است یک مجری جدید به برنامه مثبت من اضافه و تغییراتی نیز در محتوا و ساختار برنامه ایجاد شود.

سمیعی در ادامه با اشاره به تغییرات برنامه” رنگین کمان ” گفت: محتوی این برنامه نیز با شروع فصل بازگشایی مدارس حال و هوای آموزشی به خود می گیرد و  فضای برنامه به سمت کلاس درس و مدرسه می رود .


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ