ساخت ارتش زرهی در خانه +تصاویر

۰۱ تیرماه ۱۳،

تانک یکی از شگفت انگیزترین سلاح هایی است که تا به حال ساخته شده است. انسان های بسیاری می باشند که به ادوات نظامی از جمله تانک علاقه فراوانی دارند و برای داشتن یک تانک هر کاری می کنند.

به گزارش مجله شبانهممتازنیوز، ازگذشته تا حال انبارهای ارتش همیشه از ادوات نظامی پر بوده است که از میان آن ها می توانیم به تانک، خمپاره و اسلحه های گوناگون اشاره کنیم. درب این انبارها تنها به روی اشخاص خاصی باز می گردد و دسترسی انسان های عادی به این ادوات غیرممکن است.

از آنجایی که انسان ها همیشه برای دست یافتن به آرزوهایشان تلاش بسیاری می کنند، نمیتوان انتظار کارهای عجیب را نداشت. یک مرد روسی که علاقه بسیاری به تانک و ادوات نظامی دارد برای رسیدن به آرزوی بزرگ زندگی اش دست به کاری غیر عادی زده است.

“Vyacheslav Veryovochkin” یک پیرمرد روستایی و بازمانده ای از جنگ جهانی دوم است که علاقه خاصی به تانک های آن دوره دارد. او برای آنکه این تانک ها را همیشه در خانه داشته باشد اقدام به ساخت تک تک آن ها کرده است.

او در سال ۲۰۰۷ کار خود را برای ساخت اولین تانک آغاز کرد و به مرور تقریبا تمامی ماشین های جنگنده آن دوران را در پارکینگ خانه اش ساخت. او برای کارش تنها از وسیله های ساده استفاده می کند و همیشه طبق نقشه های اصلی تانک که این روزها در مجله های نظامی دیده می شوند پیش می رود.

او تا به حال توانسته است نزدیک به ۲۰ خودروی جنگی را بازسازی کند و همه آن ها دقیقا مقابل خانه اش پارک شده اند. او می گوید این تعداد خودروی جنگی راضی اش نمی کند و قصد دارد حداقل ۱۰ خودروی دیگر را بازسازی کند.

این مرد که تنها از مواد آهنی ساده و با استفاده از موتور خودروهای فرسوده تانک هایش را می سازد می گوید این روزها به یک متخصص در امور جنگ جهانی تبدیل شده زیرا تا به حال بیش از ۱۵ کتاب در مورد این جنگ مطالعه کرده است.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *