ساخت فیلم توسط مجیدی شایعه است؛ زمان اعلام وضعیت نامزدی لاریجانی

ایران > انتخابات
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیش از این قرار بود که رئیس مجلس تا پایان فروردین وضعیت کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست جمهوری را تعیین تکلیف کند، اما با شرایط موجود این مسئله تا اوایل اردیبهشت مشخص می‌شود.

تسنیم نوشت: حسن زمانی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کاندیداتوری علی لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تا هفته اول اردیبهشت مشخص می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه اغلب اشخاصی که برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر حسب تکلیف اعلام آمادگی کرده‌اند، اما علی لاریجانی هنوز برنامه‌ای برای انتخابات ندارد.

مشاور رئیس مجلس تصریح کرد: پیش از این قرار بود که رئیس مجلس تا پایان فروردین وضعیت کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست جمهوری را تعیین تکلیف کند، اما با شرایط موجود این مسئله تا اوایل اردیبهشت مشخص می‌شود.

زمانی در ادامه اظهار داشت: با توجه به اینکه در حال حاضر اشخاصی نظیر باهنر و ابوترابی‌فرد برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرده‌اند، علی لاریجانی هنوز تصمیمی نگرفته است.

وی در ادامه موضوع ساخت فیلم تبلیغاتی علی لاریجانی توسط مجید مجیدی را یک شایعه دانست و گفت: با توجه به اینکه رئیس مجلس هنوز برنامه‌ای برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری را ندارد، بنابراین طرح چنین مسائلی شایعه است.

مشاور رئیس مجلس تاکید کرد: با توجه به اینکه علی لاریجانی رئیس قوه است، فعلا سببی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری نمی‌بیند. اما هنوز زمان برای اعلام آن وجود دارد.


RSS
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ