ساخت مسکن را به بخش خصوصی واگذار کنید

گردآوری توسط گروه عمران ممتازنیوز

http://www.bananews.ir/رییس کانون سراسری انبوه‌سازان بر همکاری بیشتر دولت تازه با بخش خصوصی تاکید و اظهارکرد: بهتر است تولید و عرضه مسکن توسط بخش خصوصی انجام شود و تصدی‌گری‌ها از سوی دولت باشد.

به گزارش ممتاز : ایرج رهبر در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به آرامش به وجود آمده در بازار مسکن گفت: امیدواریم این تعامل و تمایل به همکاری با بخش خصوصی ادامه‌دار باشد.

وی با اشاره به اینکه کانون سراسری انبوه‌سازان همکاری با دولت تازه و تعامل بیشتر با بخش خصوصی را اعلام کرده است، افزود: این امر نیازمند اعتماد دولت به بخش خصوصی است.

به گفته رهبر، تعامل بخش خصوصی و دولت در بخش مسکن نیازمند اعتماد به بخش خصوصی است که این تعامل سبب افزایش سرعت و کیفیت در ساخت و ساز می‌شود.

رییس کانون سراسری انبوه‌سازان با اشاره به ادامه طرح مسکن مهر در دولت تازه گفت: بر اساس آنچه باید قانون اساسی برای تامین مسکن کلیه اقشار جامعه برنامه‌ریزی کند،‌ قشر ضعیف در اولویت است اما باید برای سایر اقشار هم برنامه‌ریزی کرد تا از این طریق به ثبات قیمت در بازار مسکن برسیم و تولید مسکن را تقویت کنیم تا عرضه و تقاضا به هم برسند و بتوانیم قیمت‌ها را کنترل کنیم.

– ممتاز، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ