ساعات تردد در تونل نیایش هفته آینده اعلام می‌شود

۲۵ام بهمن ،

رینگ بزرگراهی تهران در آستانه تکمیل؛

ساعات تردد در تونل نیایش هفته آینده اعلام می‌شود

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اینکه تونل نیایش از شنبه هفته آینده به صورت آزمایشی زیر بار ترافیکی می‌رود، گفت: هنوز دربارهٔ ساعاتی که امکان تردد در تونل وجود دارد تصمیم گیری نشده است و این موضوع هفته آینده اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ممتازنیوز به نقل از ایسنا،  سردار حسین رحیمی در مراسم بازدید خبرنگاران و جمعی از معاونان شهردار تهران از تونل نیایش در آستانه بهره‌برداری آزمایشی، با اشاره به اینکه پلیس در کلیه پروژه‌های عمرانی در کنار شهرداری تهران قرار دارد و با انسداد ترافیکی به پیشرفت کارهای عمرانی کمک می‌کند گفت: علاوه بر این قبل از افتتاح رسمی هر یک از پروژه‌های ترافیکی کارشناسی‌های لازم توسط پلیس انجام می‌شود.

رحیمی خاطر نشان کرد: در پروژه تونل نیایش هم چندین بار تیم‌های کارشناسی پلیس از این پروژه بازدید و ایرادهای احتمالی که می‌تواند منجر به تصادف شود را مطرح کردند.

وی خاطر نشان کرد: پلیس در جریان پروژه بزرگراه امام علی (ع) هم در ۳۴ نقطه انحراف ترافیکی ایجاد کرد تا شهرداری بتواند کار اجرایی را به راحتی دنبال کند.

سید محمدهادی ایازی سخنگوی شهرداری تهران هم در این مراسم از ترافیک بزرگراه‌های صدر و نیایش به عنوان یکی از مشکلات اصلی ترافیکی پایتخت یاد کرد و گفت: با افتتاح تونل شمالی نیایش از ترافیک این مسیرها کاسته خواهد شد.

ایازی با بیان اینکه شهرداری تهران به دنبال تکمیل رینگ بزرگراهی شرقی غربی تهران است، اظهار کرد: با تکمیل پروژه‌های بزرگراهی نظیر آزادگان، امام علی (ع) و صدر نیایش و تونل امیرکبیر بخش قابل توجهی از رینگ بزرگراهی پایتخت تا اوایل سال آینده تکمیل خواهد شد

سید جعفر تشکری هاشمی معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به تجهیز تونل نیایش به کلیه تجهیزات کنترل ترافیک اعلام کرد: از ابتدای بهره برداری آزمایشی ۱۰۰ درصد این تجهیزات و دوربین‌های کنترل ترافیک به کارگرفته خواهد شد.

چهارشنبه ۲۵ بهمن   ۱۴:۱۷

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ