ساعت ۶ هزار دلاری خلیفه داعش

daesh

daesh

روزنامه ساندی تلگراف با بررسی تصویر ساعتی که ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی تکفیری داعش به دست بسته بود، نوشت: این ساعت برای فردی مانند البغدادی بسیار عجیب است و به احتمال زیاد از مارک های مشهور با بهای بیش از ۶۰۰۰ دلار است.

نشریه انگلیسی با اشاره به ساعتی که البغدادی در فیلم قرار گرفته روی فضای مجازی به دست راست خود بسته بود، نوشت این ساعت تنها چیزی است که با بقیه پوشش وی همخوانی نداشت، زیرا همانند خلفای دوران عباسیان لباس سیاه پوشیده و عمامه بر سر داشت.

ساندی تلگراف افزود: ساعت ابوبکر البغدادی از نوع ساعت های لوکس رولکس، سکوندا یا اومگا است و به هر حال قیمت آن بیش از شش هزار دلار است .

این روزنامه افزود : البته دقیقا مشخص نیست این ساعت ساخت چه کارخانه ای است اما قطعا ساخت یکی از مشهورترین سازندگان جهانی است .

ساعت ابوبکر البغدادی توجه بسیاری از کاربران اینترنت را نیز به خود جلب کرده است و بسیاری از کاربران نظرات متفاوتی در خصوص این ساعت در شبکه های اجتماعی توییتر و فیس بوک نوشته اند.

نکته مشترک و قابل توجه در این نظرات این است که کاربران با نوعی تمسخر نوشته اند: خلیفه ساعت سوییسی به دست می بندد، اما سوال این است که این ساعت از چه مارکی است و خلیفه آن را از کجا آورده است ؟

روز گذشته گروه تروریستی تکفیری داعش تصویری منتشر و ادعا کرد که مربوط به ابوبکر البغدادی به عنوان حضور در نماز جمعه شهر موصل عراق است که مقام های عراقی این فیلم را ساختگی دانستند .

پیش از این هیچ تصویررسمی از بغدادی وجود نداشت .

شاهدان عینی از شهر موصل در عراق گفته اند داعش به زور مردم را مجبور به بیعت با بغدادی می کند .

The post ساعت ۶ هزار دلاری خلیفه داعش appeared first on آلامتو.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن