ساماندهی خبرنگاران برای ورود به ورزشگاه ها

روابط عمومی فدراسیون فوتبال در خصوص صدور آی دی کارت خبرنگاران رسانه ها در آستانه رقابت های  لیگ برتر  فصل دوازهم، اطلاعیه ای را صادر کرد.با توجه به برگزاری نشست های متعدد روابط عمومی فدراسیون فوتبال با مسئولان حراست وزارت ورزش و جوانان، کمیته رسانه های فدراسیون و سازمان لیگ برتر، بر ساماندهی و یکپارچه سازی صدور کارت های خبرنگاران فعال در حوزه فوتبال تاکید و مقرر شد با هماهنگی همه عوامل ذیربط در این امر ، روابط عمومی فدراسیون فوتبال در زمینه ساماندهی بانک اطلاعات خبرنگاران تخصصی در زمینه فوتبال (فاز اول) و صدور آی دی کارت مسابقات لیگ برتر اقدام کند.
لذا بدینوسیله کلیه رسانه های گروهی می بایست صرفا اسامی خبرنگاران فعال خود در این حوزه را تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۴/۵/۹۱ به روابط عمومی فدراسیون فوتبال ارسال کنند و به جهت شروع مسابقات لیگ برتر و اهمیت موضوع، این فرصت تمدید نخواهد شد.
قطعا پس از اعلام اسامی توسط رسانه ها و پس از نشست کمیته رسانه ها و تایید وزرات ورزش و جوانان کارت های خبرنگاری صادر خواهد شد.این اقدام در فاز اول مربوط به رسانه های مستقر در تهران بوده و کلیه عزیزانی که در شهرستان ها فعالیت می کنند ، پس از اطلاعیه دوم فدراسیون فوتبال و با هماهنگی هیات ها استانهای فوتبال کارت پوشش خبری خود را برای مسابقات فدراسیون فوتبال دریافت خواهند کرد.
بدیهی است عدم ارسال مدارک ذیل به منزله عدم نیاز به کارت پوشش خبری بوده و پس از این تاریخ تا پایان فصل جاری مسابقات لیگ برتر کارت خبرنگاری در حوزه فوتبال صادر نخواهد شد و کلیه مسئولیت ها بر عهده رسانه مذکور است.

مدارک موردنیاز برای صدور کارت خبرنگاری:

۱- عکس با زمینه سفید (جدید)

۲- کپی کارت ملی

۳- کپی پاسپورت

۴- کپی کارت خبرنگاری

کلیه مدارک باید به تایید و معرفی مدیر مسئول یا سردبیر آن رسانه صورت پذیرد. در غیر این صورت مورد قبول نخواهد بود.

در پایان مقتضی است کلیه مدارک فوق الذکر به صورت دیجیتالی و در قالب یک سی دی تا پایان موعد مقرر باید به روابط عمومی فدراسیون فوتبال تحویل داده شود.
 

۲۵۱ ۴۳

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ