سامانه تقاضای تاسیس صرافی راه اندازی شد

۰۶م آذر ،

سامانه تقاضای تاسیس صرافی راه اندازی شد | چاپ |
دوشنبه ۰۶ آذر ساعت ۱۰:۳۵

بینا- با راه اندازی سامانه بازار غیرمتشکل پولی ،‌ امکان دریافت تقاضای تاسیس صرافی از طریق این سامانه میسر شد .
به گزارش بینا، نظر به راه اندازی سامانه بازار غیرمتشکل پولی به نشانی Nbfi.cbi.ir و فراهم شدن امکان دریافت تقاضای تاسیس صرافی از طریق این سامانه ؛ کلیه متقاضیان تاسیس صرافی به منظور ارائه تقاضا ، صرفاً می بایستی از طریق مراجعه به « بخش صرافی ها»ی سامانه مزبور ، نسبت به ثبت تقاضای تاسیس صرافی اقدام و پس از ثبت اطلاعات درخواستی ، کد رهگیری اخذ نمایند .
شایان ذکر است‌ ، با توجه به این کە هرگونه پیگیری صرفاً از طریق سامانه مزبور و با دراختیار داشتن کد رهگیری امکان پذیر می باشد ، لذا اشخاص می بایست در حفظ و نگهداری این کد ، کوشا باشند .
این گزارش می افزاید : پذیرش تقاضای تاسیس صرافی صرفاً از طریق سامانه مزبور امکان پذیر بوده و تقاضاهایی کە پس از تاریخ صدور این اطلاعیه و خارج از سامانه مزبور به این بانک ارسال شوند ، فاقد اعتبارند و به آنها ترتیب اثر داده نخواهد شد .
لازم به ذکر است ، متقاضیان تاسیس صرافی می توانند جهت ارتباط با بخش صدور مجوز صرافیها و پیگیری مراحل صدور مجوز صرفاً با استفاده از کد رهگیری و از طریق قسمت ملاحظه وضعیت صرافی و پرسش و پاسخ در سامانه مزبور اقدام نمایند .
خاطرنشان می سازد ؛ درج اطلاعات و اخذ کد رهگیری ،‌ هیچگونه تعهدی را برائ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت ارائه مجوز صرافی ایجاد نخواهد کرد .


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ