سامانه تلفن تصویری عرضه می‌شود

۲۱فروردین۱۳،ایسنا- مبین وان به عنوان عرضه‌کننده‌ی خدمات ارزش افزوده‌ی سراسری در حوزه تلفن ثابت در حال آماده‌سازی سامانه‌ی تلفن تصویری است که مراحل پایانی خود را می‌گذراند و به‌زودی این خدمت نیز به مشترکان ارائه می‌شود.

مدیر عامل شرکت مبین وان – با بیان این مطلب اعلام کرده است: برنامه‌های پست الکترونیک فارسی و بومی، فاکس، آوای انتظار، کنفرانس تلفنی نامحدود، سرویس صندوق صوتی و سرویس رای‌گیری و نظرسنجی تلفنی نیز از دیگر خدمات شرکت مبین وان است که مشترکان می‌توانند در هر شرایط و در هر مکانی، از همه این خدمات بهره ببرند.

وی افزود: سرویس ۲۰۳۰ خدمت پیامکی مبین وان است که با استفاده از آن، مشترکان می‌توانند از صدها مطلب در زمینه‌های ‌گوناگون مانند مطالب ورزشی، بهداشتی، تاریخی، جغرافیایی، سرگرمی، حقوقی، مهارت‌های زندگی و بسیاری مطالب متنوع دیگر، بهره ببرند.

جند با اشاره به این‌که مشترکان می‌توانند با فعال‌کردن این سرویس، هر روز مطالب جالبی از سرویس ۲۰۳۰ دریافت کنند افزود: دریافت این خدمات برای تمامی گوشی‌های تلفن همراه امکان‌پذیر است و فعال‌سازی و غیرفعال کردن آن نیز برای همه مشترکان بسیار آسان است.

به گفته مدیر عامل شرکت مبین وان و بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات این شرکت عرضه‌کننده‌ی خدمات ارزش افزوده سراسری در حوزه تلفن ثابت است و توانسته برای مشترکان همراه اول نیز دریچه‌ی تازه‌ای به دنیای اطلاعات و سرگرمی باز کند.

IT Iran
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ