سردی جنسی خانم ها

سردی جنسی خانم ها

از مهمترین بخش های سازنده مهم یک رابطه پایدار و لذت بخش روابط زناشویی و جنسی میباشد. در این حیطه هم نوع رابطه جسمی و هم روحی بسیار مهم میباشند.

از مهمترین بخش های سازنده مهم یک رابطه پایدار و لذت بخش روابط زناشویی و جنسی میباشد. در این حیطه هم نوع رابطه جسمی و هم روحی بسیار مهم میباشند.

هنگام ارتباط های زناشویی با مدت زمان کمتر که بیشتر با هدف رسیدن به اوج لذت و ارگاسم شکل میگیرد، تاکید بر روی ارتباط جسمی و بدنی میباشد. ولی اگر خواستار یک ارتباط بلند مدت با همسرتان هستید نمی توانید، تنها به برقراری یک ارتباط جسمی قناعت کنید و خیالتان را آسوده کنید که فقط به صرف عمل دخول و فعالیت جنسی میتوانید زندگی خوب و شیرینی را تجربه کنید.

بمنظور آن که بتوانید ارتباط جنسی خود را همواره گرم نگاه دارید و با بکارگیری صحیح آن زندگی زناشویی شیرینی را تجربه کنید میبایست نیازها و خواسته های شریک جنسیتان را نیز در نظر بگیرید و با شناختن رفتارهایی که باعث سرد شدن رابطه زناشوییتان میشود از عواقب احتمالی آن پیشگیری کنید.

stock-footage-man-worried-about-his-wife-who-has-a-headache

خانم ها از این مرد ها سرد میشوند

– آقایانی که با ساختار جسمی و روحی خانم ها آشنا نیستند.

– آقایانی که هنگام رابطه زناشویی بیش از حد روی بدن خانم خشونت اعمال میکنند.

– آقایانی که هنگام رابطه جنسی و زناشویی از رعایت بهداشت امتنا میکنند. قابل توجه آقایانی که تحت تاثیر فیلم های پورنو خانم را به خوردن منی خود تشویق میکنند و یا به بدن خانم ها شکلات میمالند یا ادرارشان را روی سینه آنان میریزند و … .

– آقایانی که در رفتار روزمره بیش از حد بداخلاق و خشن عمل میکنند.

79166552

– آقایانی که اصل نظم و بهداشت را رعایت نمیکنند و از این لحاظ در فقر میباشند. قابل توجه آقایانی که همیشه صورت کثیف دارند، دهانشان بوی بد میدهد و ناخن های بلند با ریش های نامرتب دارند و بدنشان همیشه بوی عرق سگ مرده میدهد و از اعتماد بنفس بالایی نیز برخوردارند.

– آقایانی که بطور وسواس گونه ای به وضعیت ظاهری و شکل همسر خود اهمیت میدهند. این هم قابل توجه آقایانی که تحت تاثیر رسانه ها هر روز دنبال ایراد خاصی در همسر خود میگردنند و اصل وجود همسر خود را فراموش میکنند.

– آقایانی که رضایت مندی از زندگی زناشویی خانم را با ارگاسم ارزیابی میکنند. قابل توجه آقایانی که در حین ارتباط جنسی مدام از همسر خود میپرسند، ارضا شدی؟!! این مردها به جای آن که به کیفیت و تداوم رابطه جنسی توجه کنند، ارگاسم شدن خانم را نشانه یک ارتباط موثر میدانند و از عشق ورزی و لذت در طول رابطه غافل میمانند.

unhappy

– آقایانی که حس و حال خانم را در نظر نمیگیرن و به اسرار و اجبار خانم را وادار به برقراری ارتباط جنسی میکنند.

– آقایانی که از مسئله ناتوانی جنسی، زودانزالی، عدم ارضا خانم و … مدام دچار نگرانی هستند. قابل توجه مردانی که هنگام ارتباط جنسی همواره از این که نتوانند به مدت کافی فعالیت کنند یا اینکه اندازه آلت تناسلی شان کوچک است و … در اضطراب میباشند.

– آقایانی که با همسرشان مانند هنرپیشه های پورنو عشقبازی میکنند. قابل توجه مردانی که در حین رابطه جنسی همسرشان را فلان خانم بازیگر پورنو تصور میکنند و از این حالت رویا لذت میبرند. اما این برخورد برای خانم ها بسیار زننده و زشت میباشد.

– آقایانی که به هنگام مستی یا استفاده از مخدرها خواسته های جنسیشان بالا میزند و خانم را به اجبار وادار به برقرار رابطه جنسی میکنند.

– آقایانی که پس از انزال کامل و پایان یافتن ارتباط جنسی، از آغوش همسر خود جدا شده و به هر دلیلی آن جا را ترک میکند.

sad-girl-wallpaper-5

– آقایانی که پیش از ارتباط جنسی اصلا یا کمتر عشقبازی میکنند و از اهمیت ناز و نوازش در رابطه زناشویی غافل اند و یک سره به فعالیت دخول میپردازند.

– آقایانی که یک سری حالات و عادت های زشت دارند. قابل توجه آقایانی که از باد در کردن، ناخن گرفتن روی میز، دست در بینی کردن، زدن عطرهای غلیظ و … هیچ ابایی ندارند.

– آقایانی که مردونگی برایشان درست تعریف نشده است و از آن سخت و خشن بودن را میدانند و بس. قابل توجه آقایانی که از گفتن کلمات محبت آمیز و قربون صدقه رفتن همسر خود امتنا میکنند و آن را عار میدانند.

– آقایانی که مشغله های فکری زیادی در مورد مسائل شخصی خود دارند و از زندگی زناشویی غافل میشوند. قابل توجه آقایانی که کار و درگیری های دیگر را بهونه میکنند.

– آقایانی که خوش مشرب نمیباشند. قابل توجه مردانی که اخلاق خوبی ندارند و کنار آن ها به آدم خوش نمیگذرد و مدام دنبال دعوا یا گوشه گیری هستند.

– خانم ها از آنچه آقایان تصور میکنند بسیار با احساس ترند. به محض اینکه نشانه ای از بی علاقگی همسرشان نسبت به خود احساس کنند، خیلی زود میفهمند و دلسرد میشوند.

نوشته سردی جنسی خانم ها اولین بار در فلکس پدیدار شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ